Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

Tato položka není momentálně dostupná.

Kaspersky Small Office Security, licence pro nového uživatele, počet licencí 10 + 10 + 1, platnost 1 rok

Kaspersky Small Office Security je jediné řešení zabezpečení IT, které je konkrétně navržené pro menší firmy a které kombinuje oceněný antimalware a speciální technologie chránící celou řadu věcí, na kterých vám záleží, včetně peněz, identity, reputace firmy a důvěrných zákazníků.  Více informací...
8 060 Kč bez DPH

Řešení se snadno používá, což je pro menší firmy neocenitelné. Správu zabezpečení můžete provádět dokonce přes web, takže i když nemáte ve firmě pracovníky IT, může vám externí pracovník spravovat zabezpečení notebooků, stolních počítačů, souborových serverů i telefonů a tabletů se systémem Android. Nabízíme zabezpečení světové třídy, které je zároveň tak jednoduché, že se můžete lépe soustředit na svou obchodní činnost.

 • Chrání vaše počítače se systémem Windows a Mac i souborové servery před malwarem.
 • Zabezpečí vaši firmu před phishingovými útoky a útoky z internetu.
 • Chrání telefony a tablety se systémem Android, včetně ochrany proti krádeži.
 • Chrání vaše online bankovnictví
 • Brání úniku citlivých údajů, včetně dat zákazníků.
 • Zjednodušuje správu – umožňuje vzdálený přístup vašim zaměstnancům a externím pracovníkům.

Snadné a rychlé nastavení - jednoduché, okamžité nasazení spojené s rozšířenými funkcemi a ovládáním. Díky cloudové konzoli nepředstavuje vzdálená správa a sledování problém. Jediná webová stránka zobrazuje stav zabezpečení všech zařízení, umožňuje aktivovat zabezpečení kteréhokoli zařízení a poskytuje přístup k technické podpoře společnosti Kaspersky.

Nespočet funkcionalit - využijte zabezpečení všech typů zařízení. Oceňovaná ochrana proti malwaru chrání vaše počítače, systémy Mac, souborové servery a mobilní zařízení před všemi typy kybernetických hrozeb. Ochraňte svou firmu a data zákazníků a zlepšete produktivitu pomocí výkonných nástrojů pro správu webu, zálohování, šifrování dat a ochrany před phishingem, spamem a ransomwarem

Nejvíce testován, nejvíce oceněn - úspěchů společnosti Kaspersky Lab v nezávislých testem nedosahuje žádný jiný dodavatel. My se staráme o zabezpečení, vy se starejte o firmu. Řešení Kaspersky Small Office Security kombinuje cloudové technologie pracující v reálném čase, zabezpečuje vaše mobilní zařízení, souborové servery a počítače, a chrání tak vaši firmu před nejnovějšími hrozbami.

Ochrana všech aspektů firmy - vícevrstvá ochrana pro 5–25 uživatelů využívajících různá zařízení, souborové servery a počítače spravované z jedné konzole (licence pro počítače+mobilní zařízení+souborové servery).

 • Stop šifrovacím/blokovacím programům - technologie Anti-Cryptor učiní přítrž pokusům šifrovacích/blokovacích programů a ransomwaru. Pokusy o škodlivé šifrování spustí automatické zálohování a obnovu.
 • Soubory - šifrování a zálohování vám umožní zabezpečit citlivá data a ochrání vaši firmu před narušením zabezpečení dat, pokutami a ztrátou zakázek.
 • Zabezpečení webu a e-mailu - Spyware, phishing a škodlivé internetové odkazy již nebudou pro vaši společnost představovat riziko. Zajistěte e-mail a internetové aktivity před skrytými možnostmi zneužití a malwarem.
 • Finance - řešení Kaspersky Small Office Security ochraňuje vaše peníze, čísla kreditních karet a údaje o bankovních účtech.
 • Optimalizováno pro výkon - optimalizace výkonu softwaru a využití počítačových zdrojů zajišťuje efektivnější datový tok, rychlejší načítání webových stránek a lepší průběh nasazení, aktualizací a spouštění.
 • Zabezpečení na cestách - technologie mobilního zabezpečení a správy zaručuje bezpečnost pro smartphony a tablety se systémem Android. Řešení Kaspersky Small Office Security umožňuje uzamknout, vymazat a určit polohu ztracených zařízení, a chránit tak citlivé informace na zařízeních zaměstnanců.

Systémové požadavky

Při nasazení do osobního počítače

Microsoft Windows 7 (Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate)
Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8 Pro, Microsoft Windows 8 Enterprise)
Microsoft Windows 8.1 Microsoft Windows 8.1 Pro, Microsoft Windows 8.1 Enterprise)
Microsoft Windows 10 (Home, Enterprise,Pro):

Procesor s rychlostí 1 GHz a vyšší
1 GB volné paměti RAM (pro 32bitové operační systémy); 2 GB volné paměti RAM (pro 64bitové operační systémy)
Aby součásti Web Anti-Virus, IM Anti-Virus, Anti-Banner a Ochrana financí fungovaly, je potřeba spustit v operačním systému službu Base Filtering Engine.

Podporované prohlížeče:

Microsoft Internet Explorer 8.0, 9.0, 10.0 a 11.0
Prohlížeč Internet Explorer 8.0–11.0 s novým uživatelským rozhraním systému Windows není podporován.
Všechny verze prohlížeče Microsoft Edge.
Mozilla Firefox verze 52.x – 59.x a novější
Mozilla Firefox ESR 52.x
Google Chrome verze 48.x–64.x
Aplikace Kaspersky Small Office Security podporuje prohlížeče Google Chrome a Mozilla Firefox jak v 32bitových, tak 64bitových operačních systémech.

Požadavky na tablety:

Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10
Procesor Intel Celeron s rychlostí 1,66 GHz a vyšší
1000 MB volné paměti RAM

Požadavky na netbooky:

Intel Atom CPU 1.60 GHz nebo rychlejší,
1024 MB volné paměti RAM
10,1palcový displej s rozlišením obrazovky 1024x600
grafické jádro Intel GMA 950.
Požadavky na aplikaci Kaspersky Password Manager jsou uvedeny v souborech nápovědy pro aplikaci v konzole pro správu aplikace Kaspersky Small Office Security.

Při nasazení na souborový server

Aplikaci Kaspersky Small Office Security nelze nainstalovat na souborový server spuštěném v režimu jádra serveru.

Požadavky pro operační systémy Microsoft Windows Server 2019 Essentials / Standard RTM:
Procesor s rychlostí 1,4 GHz a vyšší
2 GB volné paměti RAM

Požadavky pro operační systémy Microsoft Windows Server 2016 Essentials / Standard RTM:
Procesor s rychlostí 1,4 GHz a vyšší
2 GB volné paměti RAM

Požadavky pro operační systémy Microsoft Windows Server 2012 R2 Foundation / Essentials / Standard, Microsoft Windows Server 2012 Foundation / Essentials / Standard:
Procesor s rychlostí 1,4 GHz a vyšší
4 GB volné paměti RAM

Požadavky pro operační systém Microsoft Windows Server 2008 R2 Foundation / Standard / Enterprise Service Pack 1 a vyšší:
64bitový procesor (x64) o frekvenci 1,4 GHz nebo vyšší, případně dvoujádrový procesor o frekvenci 1,4 GHz nebo vyšší
512 MB volné paměti RAM

Požadavky pro operační systém Microsoft Windows Small Business Server 2008 Standard x64 Edition Service Pack 2 nebo novější:
Procesor s rychlostí 2 GHz a vyšší
4 GB volné paměti RAM

Požadavky pro operační systémy Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials Service Pack 1 nebo novější a Microsoft Windows Small Business Server 2011 Standard Service Pack 1 nebo novější:
Procesor s rychlostí 2 GHz a vyšší
8 GB volné paměti RAM

Technické údaje
Typ licence Nová
Počet zařízení 10
Platnost 1 rok
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Kaspersky

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner