Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Tato položka není momentálně dostupná.

Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, obnovení licence, počet licencí 10, platnost 1 rok

Nástroje pro podporu mobilních pracovníků, zajištění konformity bezpečnostních zásad IT a blokování malwaru - úroveň Select zahrnuje funkce pro ochranu a nasazování mobilních zařízení pomocí komponenty Mobile Device Management (MDM) a mobilní ochrany před malwarem. Nástroje pro kontrolu koncových bodů (web, zařízení a aplikace) pomáhají vaší organizaci uplatňovat IT zásady, a tak udržují bezpečnost životně důležitých prvků vašeho IT prostředí.  Více informací...
7 930 Kč bez DPH

Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT nabízí:

 • Důkladnou vícevrstvou ochranu pracovních stanic a notebooků proti malwaru
 • Ochranu souborových serverů
 • Ochranu mobilních telefonů (+ Mobile Device Management)
 • Centrální správu (Kaspersky Security Center 10)

Aplikace uvnitř balíku - Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT obsahuje následující aplikace:

 • Kaspersky Security Center (včetně správy mobilních zařízení - Mobile Device Management)
 • Kaspersky Endpoint Security for Windows
 • Kaspersky Endpoint Security for Linux Workstation
 • Kaspersky Endpoint Security for Mac
 • Kaspersky Anti-Virus for Novell NetWare
 • Kaspersky Anti-Virus for Linux File Server
 • Kaspersky Anti-Virus for Windows Server Enterprise Edition
 • Kaspersky Security for Mobile

Klíčové funkce

Aplikace Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT byla vyvinuta tak, aby propojovala špičkové technologie pro ochranu se snadnou správou.

Ochrana proti malwaru pro pracovní stanice

 • Oceňovaná ochrana proti malwaru - technologie ochrany proti malwaru společnosti Kaspersky jsou pro svou účinnost světově uznávány. Aplikace Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT kombinuje naše nejnovější aktivní a cloudové technologie a technologie na bázi detekce signatur a poskytuje tak vaší firmě prvotřídní ochranu proti malwaru.
 • Častější aktualizace - v porovnání s ostatními prodejci provádí společnost Kaspersky mnohem častější aktualizace databází malwaru a vy jste tak chráněni i proti nejnovějším hrozbám. Díky signaturám na bázi vzorce mají produkty společnosti Kaspersky vyšší úspěšnost detekce a přitom nižší velikost aktualizací signatur, které jsou do systému zaváděny. Optimalizace aktualizací umožňuje snížit zátěž vašeho počítačového systému.
 • Systém urgentní detekce (Urgent Detection System) - databáze systému urgentní detekce společnosti Kaspersky získává informace o nově objeveném malwaru ještě před tím, než je vydána nová signatura, a tak dokáže ochranu proti novým hrozbám poskytnout ještě rychleji.
 • System Watcher - jakmile je na jednom z vašich systémů spuštěn program, funkce System Watcher začne analyzovat jeho chování. Je-li zjištěno podezřelé chování, aplikace Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT program zablokuje, a pokud došlo k jakékoli škodlivé aktivitě, můžete systém obnovit do stavu před vznikem problému.
 • Aktivní čištění - technologie aktivního čištění neutralizuje škodlivé objekty na nejnižší úrovni operačního systému.
 • Cloudová ochrana - milióny uživatelů si zvolily aktivaci služby Kaspersky Security Network (KSN) fungující na bázi technologie cloud, která shromažďuje informace o potenciálním malwaru a podezřelém chování v jejich systémech. Díky tomu může společnost Kaspersky zákazníkům poskytnout výrazně rychlejší odpovědi na nové hrozby. Podle testů třetích stran může být reakční doba společnosti Kaspersky (díky technologii KSN) pouhé dvě setiny sekundy. Toto shromažďování informací v reálném čase také umožňuje snížit výskyt falešných detekcí.
 • Systém prevence vniknutí na bázi hostitele (HIPS) s osobní bránou firewall - pokročilá brána firewall společnosti Kaspersky chrání váš systém proti útokům hackerů pomocí správy příchozího a odchozího provozu včetně jednotlivých portů, IP adres a aplikací.
 • Network Attack Blocker - funkce Network Attack Blocker dokáže odhalit a sledovat podezřelou aktivitu ve vaší firemní síti a následně podle přednastavených kritérií reagovat.

* Některé funkce nejsou dostupné ve všech platformách.

Ochrana proti malwaru pro souborové servery

Ochrana proti malwaru pro prostředí souborových serverů - Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT poskytuje špičkovou ochranu proti malwaru pro souborové servery vybavené operačními systémy Windows, Linux, Novell NetWare nebo FreeBSD. Výkonný antivirový engine a optimalizované skenování umožňují ochranu proti malwaru bez významného dopadu na výkon vašich systémů. Aplikace dokáže chránit koncové servery - Citrix nebo Microsoft - a funguje také na clusterových serverech.

 • Spolehlivá ochrana - pokud v systému dojde k chybě nebo pokud je vypnut, ochrana proti malwaru společnosti Kaspersky se automaticky restartuje při restartu systému.
 • Jednoduchá správa a flexibilní hlášení - uživatelsky přívětivé nástroje pro správu a jednoduché systémy pro hlášení vám umožňují vylepšit bezpečnost a zároveň strávit méně času administrativou a hlášeními.
 • Podpora virtualizace - řešení bezpečnosti souborových serverů společnosti Kaspersky získalo certifikaci VMware Ready.

Mobile Security

Mobilní ochrana před malwarem - Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT obsahuje komplexní mobilní zabezpečení, které kombinuje aktivní a cloudové technologie ochrany proti malwaru a technologie založené na detekci signatur. Můžete skenovat každý soubor, aplikaci, e-mailovou přílohu a mediální soubor, zatímco funkce Kaspersky Security Network (KSN) používá technologii na bázi cloudu, aby umožnila ochranu před nejnovějšími hrozbami.

 • Řízení aplikací pro mobilní zařízení - Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT vám dává kontrolu nad tím, které aplikace bude možné spustit na mobilních zařízeních s přístupem do vaší firemní sítě. Můžete zvolit zásadu "povolit jako výchozí", která povoluje spuštění všech aplikací, které nejsou na černé listině, nebo "zakázat jako výchozí", která zakazuje spuštění všech aplikací, které nejsou na bílé listině. Probíhá také automatická detekce událostí typu rooting nebo jailbreak.
 • Šifrování - aplikace Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT poskytuje šifrování pro mobilní zařízení, takže vaše data jsou chráněna i v případě nelegálního přístupu k souborům. Šifrování na úrovni souboru či složky (FLE) vám umožňuje šifrovat jednotlivé soubory nebo složky a u zařízení s iOS můžete šifrovat celý disk nebo jeho část.
 • Oddělení různých typů údajů - pokud vaše firma využívá systém Bring Your Own Device (BYOD), aplikace Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT vám umožňuje v daném mobilním zařízení vytvořit oddělený adresář, díky němuž budou firemní a soukromá data uchovávána odděleně. Můžete nastavit automatické šifrování v rámci adresáře a nastavit, zda mohou konkrétní aplikace přistupovat k různým zdrojům v rámci zařízení.
 • Ochrana při krádeži mobilních zařízení - v případě krádeže nebo ztráty zařízení vám Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT umožní zařízení vzdáleně uzamknout, zjistit jeho přibližné umístění a vymazat firemní data. Pokud dojde v ukradeném zařízení k výměně SIM karty, funkce SIM Watch vám zašle jeho nové telefonní číslo, aby bylo možné použít všechny funkce zabezpečení proti krádeži.

** Dostupné pouze pro mobilní platformy uvedené na seznamu podporovaných platforem společnosti Kaspersky. U některých podporovaných mobilních platforem nejsou dostupné všechny funkce.

Správa mobilních zařízení (Mobile Device Management)

Komplexní funkce pro správu - podrobné možnosti správy mobilních zařízení, které podporují služby Active Directory, Microsoft Exchange ActiveSync a Apple MDM Server, umožňují aktivovat a spravovat mobilní zabezpečení. Mobilní zabezpečení si můžete přizpůsobit a přenést jej do zařízení bezdrátově nebo prostřednictvím počítačů. Kromě toho můžete sledovat, zda uživatelé proces stahování zabezpečení dokončili a poté zakázat nechráněným zařízením přístup k vašim systémům a datům.

*** Dostupné pouze pro mobilní platformy uvedené na seznamu podporovaných platforem společnosti Kaspersky. U některých podporovaných mobilních platforem nejsou dostupné všechny funkce. Zavřít

 • Aplikace Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT obsahuje nástroje správy aplikací, jež pomáhají řídit, které aplikace a jakým způsobem je povoleno spouštět ve vašich systémech:
  • Správa spouštění aplikací - poskytuje kontrolu nad spouštěním aplikací, takže můžete jednotlivé aplikace blokovat, povolovat nebo auditovat
  • Sledování aplikací - umožňuje sledovat a klasifikovat jednotlivé aplikace jako důvěryhodné, nedůvěryhodné nebo omezené
  • Správa privilegií aplikací - řídí, zda je aplikaci poskytnut přístup k určitým systémovým prostředkům, jako je systém souborů nebo registr
  • Zásady "implicitně povolit" a "implicitně zamítnout" se snadnou správou:
   • Zásada "implicitně povolit" blokuje aplikace zařazené na blacklist a povoluje spouštění všech ostatních aplikací.
   • Zásada "implicitně zamítnout" umožňuje spouštět pouze aplikace zařazené na whitelist a blokuje všechny ostatní aplikace.
  • Používání whitelistu s využitím webu - služba dynamického whitelistu společnosti Kaspersky posuzuje zabezpečení běžně používaných aplikací, aby zajistila, že budou bezpečné. Do vašich systémů jsou dodávány aktualizace whitelistu ze služby Kaspersky Security Network používající cloud, takže můžete využívat nejaktuálnější informace z whitelistu. Společnost Kaspersky je jediným dodavatelem zabezpečení, jenž provozuje svoji vlastní laboratoř zaměřenou na whitelisty, která nepřetržitě vydává aktualizace databází whitelistů.
 • Správa zařízení - jelikož uživatelé mohou svá zařízení k vašim systémům snadno připojit, je nutné vědět, že pouze oprávněná zařízení mají přístup pouze k oprávněným procesům. Funkce správa zařízení společnosti Kaspersky umožňuje:
  • Řízení přístupových oprávnění zařízení podle sběrnice, typu zařízení nebo sériového čísla zařízení snižuje nebezpečí ztráty dat nebo přenosu malwarové infekce z neautorizovaných zařízení.
  • Nastavit časy, kdy mají funkce pro správu zahájit platnost, abyste umožnili svým zaměstnancům produktivitu během pracovní doby a aby byly dodržovány vaše zásady pro pohyb dat.
 • Správa webových stránek - funkce pro kontrolu webu usnadňují sledování a filtrování aktivity uživatelů na webu dle kategorie, obsahu nebo typu dat. Můžete povolit, zakázat, omezit nebo revidovat aktivitu uživatelů na konkrétních webových stránkách nebo v kategoriích stránek, včetně sociálních sítí, stránek s online hrami nebo stránek s hazardními hrami a udržovat tak produktivitu a zajistit, aby nebyl z firemní sítě možný přístup k nevhodným nebo infikovaným stránkám.
 • Unifikovaná konzole pro správu - všechny funkce v rámci Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT mohou být spravovány a řízeny z jediné přehledné centralizované konzole pro správu - Kaspersky Security Center. Jediná intuitivní konzole tedy umožňuje podrobnou správu bezpečnosti IT v rámci celé firemní sítě.
  Aplikace Kaspersky Security Center také podporuje virtualizovaná prostředí. Skenováním vaší sítě dokáže automaticky zjistit virtuální hostitelská zařízení a virtualizační platformu, kterou jsou vybavena, například VMware nebo Citrix. Správci poté mohou nastavit zásady pro virtuální zařízení.
Technické údaje
Typ licence Obnovení
Počet zařízení 10
Platnost 1 rok
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Kaspersky

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner