Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

Tato položka není momentálně dostupná.

Kaspersky Endpoint Security Cloud; obnovení licence; počet licencí 40; platnost 1 rok

Kaspersky Endpoint Security Cloud pokrývá specifické potřeby malých až středně velkých firem, kterým pomáhá zabezpečit veškeré koncové body a souborové servery se systémem Windows a mobilní zařízení se systémy Android a iOS. Jeho špičkovou ochranu lze rychle implementovat, zavést a spustit. Není potřebné zakoupit další hardware a správu veškerých nastavení zabezpečení lze provádět z libovolného místa, přes libovolné online zařízení.  Více informací...
22 040 Kč bez DPH

Silná ochrana, snadná správa

Všechny firmy jsou zranitelné vůči stejné, rozšiřující se řadě počítačových hrozeb, ale některé z nich jsou lépe připraveny.

Počítačoví zločinci vědí, že podniky a nadnárodní společnosti mohutně investovaly do oblasti zabezpečení IT. Z tohoto důvodu zločinci spouští více útoků proti středně velkým firmám, které nyní považují za málo chráněné cíle.

Jediný útok proti nepřipravené firmě může vést k následkům, jako jsou:

  • Ztráta citlivých firemních dat, včetně duševního vlastnictví
  • Únik důvěrných informací o zákaznících a zaměstnancích
  • Negativní dopad na produktivitu zaměstnanců, a tím přímé ovlivnění ziskovosti

Vzhledem k tomu, že si malé až středně velké firmy nemohou dovolit rozsáhlé interní týmy IT, které mají větší společnosti, potřebují zabezpečení, které lze snadno nastavit a provozovat, a dokonce umožňuje vzdálenou správu prováděnou externími konzultanty.

Řešení Kaspersky Endpoint Security Cloud pokrývá specifické potřeby malých až středně velkých firem, kterým pomáhá zabezpečit veškeré koncové body a souborové servery se systémem Windows a mobilní zařízení se systémy Android a iOS. Jeho špičkovou ochranu lze rychle implementovat, zavést a spustit. Není potřebné zakoupit další hardware a správu veškerých nastavení zabezpečení lze provádět z libovolného místa, přes libovolné online zařízení.

Nejvíce testované a nejvíce oceňované zabezpečení - tři roky po sobě byly naše technologie zabezpečení nejvíce testované a nejvýše hodnocené. V široké řadě nezávislých testů naše produkty soustavně dosahují více ocenění za první místo a více umístění v nejlepší trojici než jakýkoliv jiný dodavatel.

Centralizovaná správa zjednodušuje zabezpečení - veškeré zabezpečovací funkce, napříč všemi stolními počítači, notebooky a souborovými servery se systémem Windows a také mobilními zařízeními se systémy Android a iOS, lze nastavit a spravovat přes konzoli centrální správy. K použití konzole a správě zabezpečení nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti z oblasti zabezpečení IT, navíc lze snadno definovat zásady zabezpečení, které můžete používat napříč všemi koncovými body.

Cloudová konzole - pro flexibilní správu - cloudová konzole připravená k okamžitému použití umožňuje správcům používat téměř libovolné online zařízení k nastavení a úpravám veškerých funkcí ochrany, a to pro všechny koncové body. Pokud se rozhodnete uzavřít subdodavatelskou smlouvu pro správu zabezpečení IT, cloudová konzole usnadní externímu konzultantovi vzdálenou správu vašeho zabezpečení. Vzhledem k tomu, že je konzole hostovaná v cloudu, nebude potřebné zakoupit ani udržovat žádný další hardware, a počáteční nastavení lze navíc provést mimořádně rychle.

Funkce

Chrání všechna vaše zařízení - oceňované zabezpečovací technologie chrání stolní počítače, notebooky a souborové servery se systémem Windows před známými i neznámými hrozbami v IT, včetně šifrovacích programů a jiných typů útoků ransomwaru. Více vrstev zabezpečení zahrnuje tradiční, proaktivní a cloudovou ochranu proti malwaru pro soubory, poštu a weby, a navíc naše výkonné technologie Firewall, Network Attack Blocker a System Watcher. Řešení je dodáváno s výchozími zásadami zabezpečení, vyvinutými našimi odborníky pro tuto oblast, takže veškerá vaše zařízení mohou těžit z okamžité ochrany.

Chrání proti hrozbám mobilní zařízení - pokročilé technologie zabezpečení mobilních zařízení pomáhají chránit zařízení se systémy Android a iOS proti nejnovějším hrozbám, včetně rostoucího počtu šifrovacích programů a dalších útoků. Ochrana proti phishingu chrání před weby, které se snaží ukrást důvěrné informace nebo podrobnosti o identitě. Incidenty typu rooting nebo jailbreak jsou automaticky rozpoznány, takže nezabezpečená zařízení lze automaticky zablokovat. Filtrování hovorů a zpráv pro zařízení se systémem Android pomáhá odfiltrovat nežádoucí hovory a zprávy.

Řídí přístup k zařízením a internetu - správa zařízení společnosti Kaspersky usnadňuje kontrolu přístupu jednotlivých zařízení do firemní sítě. Navíc naše nástroje pro správu přístupu na web pomáhají nastavit zásady pro přístup k internetu a sledovat používání internetu. Lze snadno zakázat, omezit nebo povolit aktivity uživatelů na jednotlivých webech nebo v kategoriích webů.

Připraveno ke spuštění, s možností snadného zavedení - vzhledem k tomu, že je správa všech funkcí prováděna z cloudu, není potřebné do žádného ze serverů stahovat konzoli správy. Místo toho stačí navštívit cloudovou konzoli na adrese cloud.kaspersky.com a začít zavádět zabezpečovací software do počítačů, souborových serverů a mobilních zařízení.

Zjednodušuje správu mobilních zařízení - prostředky naší správy mobilních zařízení (MDM) zahrnují vzdáleně ovládané funkce, které usnadňují použití smartphonů a tabletů v podnikové síti, definují konfiguraci sítě Wi-Fi a technologie Bluetooth, řídí složitost hesel, umožňují provádět správu použití fotoaparátu a regulovat další parametry. Vzhledem k tomu, že je v cloudu automaticky nasazen server iOS MDM, nebudete potřebovat žádný další hardware pro správu zařízení se systémem iOS.

Ochrání citlivá data, dokonce i ve ztracených zařízeních - v případě ztráty nebo odcizení mobilního zařízení pomohou dálkově ovládané zabezpečovací funkce chránit vaše podniková data. Správci mohou uzamknout ztracené zařízení a odstranit z něj buď veškerá, nebo pouze podniková data.

Podporované platformy

Počítače se systémy Windows
Souborové servery se systémem Windows
Zařízení se systémy Android a iO

Technické údaje
Typ licence Obnovení
Počet zařízení 40
Platnost 1 rok
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Kaspersky

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold  Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner