Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

ESET Server Security pro Microsoft Windows Server; obnovení licence; počet licencí 1; platnost 3 roky

Antivir NOD32 pro Windows File Server  Více informací...
Výrobce: Eset
7 295 Kč bez DPH

ESET File Security pro Microsoft Windows Server přináší efektivní a kvalitní ochranu před existujícím škodlivým kódem. Řešení i díky plné kompatibilitě se vzdálenou správou kompletně pokrývá bezpečnostní potřeby platformy Microsoft Windows Server.

Optimalizace pro serverové prostředí - program byl vytvořen s ohledem na specifika platformy Microsoft Windows Server, bezproblémový provoz a vysokou úroveň bezpečnosti.

Verze pro Core servery - využijte výhod odlehčené verze programu optimalizované k ochraně souborového prostředí pro Windows Server Core edici.

Pokročilý strom nastavení - upravený strom nastavení umožňuje intuitivní navigaci v produktu.

eShell - umožňuje ovládat bezpečnostní řešení ESET z prostředí příkazového řádku. Kromě standardních funkcí, přístupných také přes grafické rozhraní, umožňuje automatizaci různých úloh s využitím skriptování.

Automatické výjimky - program automaticky zjistí a aplikuje doporučené vyloučení kritických souborů pro bezproblémový provoz serveru.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Obnovení
Počet zařízení 1
Platnost 3 roky
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold  Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner