Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

ESET Server Security pro Linux; licence pro nového uživatele; počet licencí 2; platnost 1 rok

Antivirová ochrana pro souborový Linux server  Více informací...
Výrobce: Eset
5 404 Kč bez DPH

Poskytuje pokročilou ochranu firemních dat procházejících přes všechny běžné servery, síťová souborová úložiště včetně služby OneDrive a víceúčelové servery s cílem zajistit kontinuitu podnikání.

Strojové učení

 • Všechny produkty ESET obsahují technologii strojového učení od roku 1997. ESET ji používá v kombinaci s ostatními vrstvami ochrany. Strojové učení se používá ve formě konsolidovaného výstupu a neurálních sítí.

Ransomware Shield

 • Dodatečná bezpečnostní vrstva, která chrání uživatele před ransomwarem. Tato technologie monitoruje a vyhodnocuje všechny spuštěné aplikace na základě jejich chování a reputace. Jejím cílem je odhalit a zablokovat procesy, které svou aktivitou připomínají ransomware.

Ochrana před síťovými útoky

 • Ochrana před síťovými útoky od společnosti ESET zlepšuje detekci známých zranitelností na úrovni sítě. Představuje další důležitou vrstvu ochrany před šířícím se malwarem, síťovými útoky a zneužitím zranitelností, pro které ještě nebyla vydána nebo nainstalována bezpečnostní záplata.

Ochrana před botnety

 • Ochrana před botnety od ESETu zachytí škodlivou komunikaci používanou útočníky a zároveň identifikuje příslušné škodlivé procesy. Každá odhalená škodlivá komunikace je zablokována a oznámena uživateli.

Volitelná Ochrana před pokročilými hrozbami

 • ESET LiveGuard Advanced poskytuje další vrstvu zabezpečení pro řešení ESET Server Security prostřednictvím technologie cloudového sandboxingu na detekci nových, dosud neznámých druhů hrozeb.

Exploit Blocker

 • ESET Exploit Blocker monitoruje často zneužívané aplikace (webové prohlížeče, software na zobrazování dokumentů, e-mailové klienty, Flash, Java apod.) A namísto zaměřování se na konkrétní identifikátory CVE sleduje techniky zneužívání. Každá takto zjištěná hrozba je na zařízení okamžitě zablokována.

Podpora pro XDR

 • ESET Security for Microsoft SharePoint podporuje nástroj ESET Inspect, komponentu platformy ESET PROTECT, která umožňuje XDR a slouží pro okamžitou analýzu a nápravu bezpečnostních incidentů v síti.

Detekce na základě chování - HIPS

 • HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) od ESETu monitoruje činnost systému a používá předem definovaný soubor pravidel na rozpoznání a zastavení podezřelého chování systému.

Pokročilá kontrola paměti

 • Pokročilá kontrola paměti od ESETu monitoruje chování škodlivého procesu a zkontroluje jej ihned po odhalení v paměti. Bezsouborový malware na svou činnost nepotřebuje trvalé součásti v systému souborů, které lze detekovat tradičními způsoby. Takové škodlivé útoky může úspěšně objevit a zastavit jen kontrola paměti.

Ochrana pro servery Linux

 • ESET poskytuje instalátory pro většinu oblíbených distribucí unixových systémů včetně variant RedHat a SuSE, které jsou v souladu se standardem FHS (Filesystem Hierarchy Standard). Nejsou zapotřebí žádné externí knihovny kromě LIBC.

Úložiště OneDrive služby Office 365

 • Po registraci na jediném serveru může ESET kontrolovat OneDrive s cílem zajistit přehled a monitorovat důvěryhodný zdroj firemního úložiště.

AMSI / Podpora chráněných služeb

 • Produkty ESET využívají rozhraní Antimalware Scan Interface (AMSI) na poskytování rozšířené ochrany uživatelů, dat, aplikací a služeb před malwarem. Kromě toho se využívá chráněné rozhraní služby, což je nový bezpečnostní modul zabudovaný v systému Windows, který povoluje načíst pouze důvěryhodný podepsaný kód a lépe chrání před útoky ve formě vložení kódu.
Technické údaje
Typ licence Nová
Platnost 1 rok
Počet zařízení 2
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner