Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

ESET PROTECT Essential On-Prem, licence pro nového uživatele, počet licencí 5, platnost 3 roky

Antivirus a antispyware pro 5 a více počítačů v síti  Více informací...
Výrobce: Eset
9 680 Kč bez DPH

ESET PROTECT Essential On-Prem (dříve ESET Secure Office) je vhodný pro více než 5 počítačů. Malé firmy a živnostníci s menším počtem počítačů mohou využít ESET NOD32 Antivirus.

Ochraňte koncová zařízení (počítače, smartphony, tablety a souborové servery) před vznikajícími hrozbami a zcizením citlivých dat pomocí bezpečnostního řešení, které lze jednoduše spravovat z jediné konzole. Důvěřujte ESETu, průkopníku v antivirovém průmyslu.

Hlavní funkce a vlastnosti:

Pracovní stanice - poskytuje robustní antivirovou a antispywarovou ochranu firemních počítačů. Pokročilá technologie ThreatSense obsahuje skenování založené na technologii cloud, kontrolu výměnných zařízení a vzdálenou správu koncových stanic.
ObsahujeESET Endpoint Antivirus pro Windows, ESET Endpoint Antivirus pro Mac OS XESET NOD32 Antivirus Business Edition pro Linux

Mobilní zařízení - zabezpečí mobilní zařízení nejen před hrozbami na internetu, ale také před nechtěnými výdaji za podvodné hovory. Zabudovaný modul Anti-Theft umožní zařízení po krádeži či ztrátě sledovat, lokalizovat a případně i vzdáleně promazat.
Obsahuje - ESET Endpoint Security pro Android

Souborové servery - prověřená antivirová a antispywarová ochrana s optimalizací na serverové operační systémy. ESET File Security spolehlivě ochrání všechny serverové soubory a důležité dokumenty.
Obsahuje - ESET File Security pro Microsoft Windows ServerESET File Security pro Linux / BSD / Solaris

Vzdálená správa - pomocí nástroje vzdálené správy můžete spravovat všechny stanice (včetně virtuálních) a mobilní zařízení s nainstalovaným řešením ESET z jednoho místa. ESET Remote Administrator nabízí vzdálenou instalaci, aplikaci bezpečnostní politiky, vytváření reportů a mnoho dalších funkcí.
Obsahuje - ESET Security Management Center (verze 7) a ESET PROTECT (verze 8)

ESET PROTECT Essential On-Prem je balíček výše uvedených produktů. Systémové požadavky a detailní popis jednotlivých produktů naleznete zde.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Nová
Počet zařízení 5
Platnost 3 roky
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold  Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner