Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

ESET PROTECT Entry On-Prem, obnovení licence, počet licencí 25, platnost 3 roky

Antivirus, antispyware, firewall a antispam pro 5 a více počítačů v síti  Více informací...
Výrobce: Eset
45 425 Kč bez DPH

ESET PROTECT Entry On-Prem je vhodný pro více než 5 počítačů. Malé firmy a živnostníci s menším počtem počítačů mohou využít ESET Smart Security.

Firemní řešení s ESET Endpoint Security přináší kvalitní moduly filtrování obsahu webu, firewall a antispam, které přidají další bezpečnostní vrsty do firemních počítačů a mobilních platforem. Důvěřujte ESETu, průkopníku v antivirovém průmyslu.

Hlavní funkce a vlastnosti:

Pracovní stanice - poskytuje robustní antivirovou a antispywarovou ochranu firemních počítačů. Pokročilá technologie ThreatSense obsahuje skenování založené na technologii cloud, kontrolu výměnných zařízení a vzdálenou správu koncových stanic.
Obsahuje - ESET Endpoint Antivirus pro WindowsESET Endpoint Antivirus pro Mac OS XESET NOD32 Antivirus Business Edition pro Linux

Mobilní zařízení - zabezpečí mobilní zařízení nejen před hrozbami na internetu, ale také před nechtěnými výdaji za podvodné hovory. Zabudovaný modul Anti-Theft umožní zařízení po krádeži či ztrátě sledovat, lokalizovat a případně i vzdáleně promazat.
Obsahuje - ESET Endpoint Security pro Android

Souborové servery - prověřená antivirová a antispywarová ochrana s optimalizací na serverové operační systémy. ESET File Security spolehlivě ochrání všechny serverové soubory a důležité dokumenty.
Obsahuje - ESET File Security pro Microsoft Windows ServerESET File Security pro Linux / BSD / Solaris

Firewall a antispam - Přináší ochranu koncových zařízení, založenou na 25 letech zkušeností v antivirovém průmyslu. Prověřený antivirus, personální firewall, kontrola obsahu webu, antispam a další pokročilé bezpečnostní funkce chrání vaši síť po celý den.
Obsahuje - ESET Endpoint Security pro WindowsESET Endpoint Security pro Mac OS X

Vzdálená správa - pomocí nástroje vzdálené správy můžete spravovat všechny stanice (včetně virtuálních) a mobilní zařízení s nainstalovaným řešením ESET z jednoho místa. ESET PROTECT nabízí vzdálenou instalaci, aplikaci bezpečnostní politiky, vytváření reportů a mnoho dalších funkcí.
Obsahuje - Security Management Center (verze 7) a ESET PROTECT (verze 8)

ESET PROTECT Entry On-Prem je balíček výše uvedených produktů. Systémové požadavky a detailní popis jednotlivých produktů naleznete zde.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Obnovení
Platnost 3 roky
Typ zákazníka Ostatní
Počet zařízení 25
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold  Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner