Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

ESET NOD32 Antivirus 14; licence pro nového uživatele; počet licencí 2; platnost 3 roky

antivirus a antispyware pro jednotlivé počítače  Více informací...
Výrobce: Eset
2 686 Kč bez DPH

Jádrem produktu je oceňovaná technologie detekce škodlivého kódu ESET NOD32, která je nejen velmi přesná, ale také velmi rychlá. Už přes 10 let je držitelem světového rekordu v řadě udělených ocenění VB100 magazínu Virus Bulletin. Poslední generace přináší jako novinku ochranu před skriptovanými útoky. Ať už budete prohlížet internet, nebo si hrát, ESET NOD32 Antivirus vás ochrání.

Funkce, technologie a vlastnosti ESET NOD32 Antivirus:

 • Antivirus a Antispyware - poskytuje proaktivní ochranu před všemi typy online i offline hrozeb a brání šíření škodlivého kódu.
 • Anti-phishing - VYLEPŠENO - nově chrání proti útokům, které cíleně zaměňují znaky ve webových adresách tak, že to na první pohled vypadá stejně, v reálu jde ale o dvě odlišné stránky.
 • Pokročilé strojové učení - NOVINKA - v produktu již byla technologie strojového učení provozovaná v cloudu. Tato nová proaktivní vrstva běží lokálně, tzn. přímo na zařízení. Dokáže detekovat pokročilý, dosud neznámý malware a "zero day" hrozby např. ransomware.
 • Exploit Blocker - chrání před útoky na webové prohlížeče, PDF čtečky a další aplikace.
 • Pokročilá kontrola paměti - blokuje hrozby, které se jinak úspěšně vyhýbají detekci. Eliminuje malware, který zamyká obrazovku a brání přístupu do systému.
 • Kontrola s využitím cloudových technologií - pomáhá blokovat neznámý malware na základě "chování" porovnáním s reputačním systémem v cloudu.
 • Kontrola souborů v průběhu stažení - snižuje čas kontroly tím, že skenuje určité typy souborů, například komprimované archivy, rovnou při stahování.
 • Kontrola při nečinnosti systému - efektivně využívá výkon systému tím, že hloubkové kontroly probíhají jen při nečinnosti počítače. Pomáhá najít potenciálně neaktivní hrozby před tím, než poškodí systém.
 • HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) - VYLEPŠENO - nabízí lepší nastavení a kontrolu chování systému se zaměřením na detekci hrozeb na základě chování. Umožňuje definovat pravidla pro systémové registry, procesy, aplikace a soubory a detekuje hrozby na základě chování systému.
 • Ochrana před útoky pomocí skriptů - detekuje skripty, které se snaží k útoku zneužít Windows PowerShell. Detekuje také škodlivé JavaScriptové útoky v prohlížečích Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer a Microsoft Edge.
 • Ochrana proti ransomwaru - blokuje speciální druh malwaru, který "zamyká" počítač (šifruje data) a požaduje za odemčení (odšifrování) značné finanční částky.
 • UEFI skener - chrání počítač před útoky již před startem Windows – na systémech s rozhraním UEFI.
 • Nízké systémové nároky - přispívají k vysokému výkonu počítače. Hodí se do jakéhokoli systémového prostředí. Nezatěžuje zbytečně síťový provoz.
 • Herní režim - v případě používání aplikace na celou obrazovku se program přepne do tichého režimu. Všechna upozornění o aktualizacích, systémových nebo jiných aktivitách jsou odložena po dobu činnosti celoobrazovkové aplikace (video, fotografie, prezentace, hry).
 • Optimalizovaný provoz - v případě potřeby odkládá aktualizace a jiné systémové aktivity, aby došlo k lepšímu využití systémových prostředků.
 • Intuitivní uživatelské rozhraní - stav ochrany a často používané akce a nástroje jsou přístupné ze všech obrazovek. Nabízí jednoduché řešení potenciálních potíží.
 • Snadná aktualizace produktu - nové technologie ochrany je možné instalovat ihned po vydání, což přispívá k vysoké úrovni zabezpečení počítače.
 • Nastavení pro pokročilé uživatele - detailní nastavení bezpečnosti individuálních potřeb. Mimo jiné také umožňuje definovat hloubku kontroly, její čas, velikost skenovaných souborů, archivů a podobně.
 • ESET SysInspector - moderní diagnostický nástroj, který shromažďuje veškeré kritické informace o počítači potřebné k řešení široké škály potíží.
 • Bezpečnostní report - nabízí měsíční přehled aktivity produktu – počet zablokovaných hrozeb a stránek, počet zachycených spamových zpráv, pokusů o přístup k webové kameře a podobně.

Systémové požadavky:

ESET NOD32 Antivirus podporuje operační systémy Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7 SP1 s nejnovějšími aktualizacemi. Produkt vyžaduje internetové připojení.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Nová
Platnost 3 roky
Počet zařízení 2
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme Kaspersky Gold Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner