Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

ESET Mobile Security pro Android, licence pro nového uživatele, počet licencí 1, platnost 2 roky

Komplexní ochrana mobilních zařízení  Více informací...
Výrobce: Eset
478 Kč bez DPH

Hlavní výhody

Důkladná kontrola - skenování všech souborů na přítomnost hrozeb včetně stahování z WiFi, Bluetooth, GPRS, EDGE a infračervený port; hloubková kontrola archivů.

Připravený na nové hrozby - díky pravidelným aktualizacím virových vzorků a skenovacího jádra.

Bezpečná komunikace - vestavěný firewall sleduje přijímané a odesílané soubory a podle vlastních pravidel vyhodnocuje slabá místa.

Minimální zátěž telefonu - nízké požadavky na procesor, paměť a malé aktualizační balíčky.

Najděte a získejte zpět ztracený telefon

Ztráta nebo odcizení mobilu či tabletu nemusí nutně znamenat konec světa. Pokud máte podezření, že je zařízení blízko, můžete vzdáleně spustit zvukovou sirénu. Nenašli jste ho? Zkuste lokalizaci pomocí GPS. Pokud máte na zařízení citlivé informace, stačí poslat SMS zprávu a mobil vzdáleně uzamknout nebo rovnou promazat. Po vložení neznámé SIM karty, obdržíte zprávu s informacemi o telefonním čísle, IMSI a IMEI kódech.

 • GPS lokalizace - Vzdáleně lokalizuje telefon pomocí SMS příkazu a souřadnic GPS.
 • Vzdálené zamknutí - Zamkne ztracené či ukradené zařízení pomocí SMS příkazu. Po zamknutí se k uloženým datům může dostat pouze autorizovaná osoba.
 • Zvuková siréna - Pomůže najít zařízení spuštěním zvukové sirény a to i v případě, že je telefon v tichém režimu.
 • Ochrana před odinstalací - Odinstalace je chráněna heslem. Odstranit program ze zařízení může pouze autorizovaná osoba.
 • Průzkumník Anti-Theft - Umožňuje jednoduše nastavit a prozkoumat všechna nastavení modulu Anti-Theft.
 • Kontrola SIM karty - Umožňuje kontrolu telefonu i po vložení neautorizované SIM karty. Příjemci uvedení v důvěryhodných kontaktech obdrží informaci o vložené SIM kartě. SMS zpráva obsahuje tel. číslo, IMSI a IMEI kód karty.
 • Vzdálené smazání - Pomocí SMS příkazu bezpečně smaže všechny kontakty, zprávy a data na paměťové kartě. Pokročilá metoda zajistí trvalé smazání dat bez možnosti pozdější obnovy.

Bezpečné připojení s antivirovou a Anti-Phishing ochranou

Užijte si pocit bezpečí při každém připojení na internet. Spolehlivá technologie NOD32 kontroluje stahované soubory a zároveň detekuje potenciálně nechtěné aplikace. Bezpečnostní modul Anti-Phishing blokuje stránky se škodlivým obsahem.

 • Ochrana v reálném čase - Kontroluje všechny aplikace a navázané komunikace na přítomnost škodlivého kódu. Chrání před online i offline hrozbami, detekuje útoky USSD (protokol, který používají GSM telefony pro komunikaci s počítači poskytovatele).
 • Karanténa - Všechny detekované hrozby jsou přemístěny do karantény, odkud nemohou pokračovat ve škodlivé činnosti. Soubory můžete ponechat, smazat nebo přemístit.
 • Volitelná kontrola - Máte-li podezření na nákazu, můžete kdykoli spustit kontrolu zařízení. Kontrola běží na pozadí bez zbytečných hlášení o probíhající aktivitě. Po dokončení se zobrazí protokol se všemi podrobnostmi.
 • ESET Live Grid - Je cloud technologie, která sbírá vzorky od všech uživatelů produktů ESET po celém světě. Pomáhá tak rychle reagovat na nově vznikající hrozby.
 • Detekce potenciálně nechtěných aplikací - Odhaluje aplikace, které mohou být pro vaše zařízení škodlivé. Chrání zařízení před nechtěným odesíláním prémiových SMS a voláním na placené linky.
 • Audit aplikací - Zobrazí přístupová práva všech nainstalovaných aplikací – ve skupinách. Dozvíte se tak, k jakým informacím daná aplikace přistupuje.
 • Monitoring zařízení - Informuje o připojené Wi-Fi síti, dostupné paměti nebo roamingu.
 • Anti-Phishing - Spouští kontrolu zařízení v pravidelných intervalech dle nastavení (např. v noci).
 • Naplánovaná kontrola - Chrání před podvodnými stránkami, které se snaží získat citlivé informace jako je uživatelské jméno, heslo, podrobnosti o kreditních kartách nebo bankovnictví.

SMS a Volání

Rozhodujte o tom, kdo vám může zavolat nebo poslat SMS zprávu. Filtr volání a SMS zpráv vám umožňuje zablokovat libovolná telefonní čísla.

 • Blokace dle času - Telefon bude dostupný jen ve zvolených časech, zároveň ale můžete nadefinovat výjimky např. pro rodinu nebo přátele.
 • Blokace skupin - Zablokovat můžete i skupiny uživatelů. Pro určení skupin a aplikaci pravidla se využívají skupiny v kontakt listu – rodina, přátelé, práce. Blokovat lze i volání z neznámých čísel.
 • Blokace volajících - Jednoduchá a rychlá blokace posledního hovoru. Číslo se zařadí na blacklist a už vás nebude v budoucnu obtěžovat.

Podpora tabletů

Grafické rozhraní je přizpůsobeno potřebám tabletů a plynule se přizpůsobuje orientaci displeje.

Systémové požadavky

Android 6 (Marshmallow) nebo novější
RAM 512+ MB
Dotyková obrazovka (min. 240x320px)
Procesor: 500+ MHz ARM7+
Internetové připojení

Nejsou podporována zařízení s více než 1 SIM a tzv. rooted zařízení.
Některé funkce (např. Anti-Theft a Filtr volání a SMS) nejsou dostupné na tabletech, které neumožňují volání.

Služby Google Play - pro správnou funkci ESET Mobile Security je třeba využívat služeb Google Play. Na zařízeních Huawei bez služeb Google Play není ESET Mobile Security podporovaný.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Nová
Počet zařízení 1
Platnost 2 roky
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner