Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server, obnovení licence, počet licencí 10, platnost 2 roky

On-line antivirová kontrola elektronické pošty v prostředí Microsoft Exchange Serveru  Více informací...
Výrobce: Eset
9 680 Kč bez DPH

Při šíření škodlivého software je email jedním z distribučních nástrojů. Proto je ochrana firemního poštovního serveru základním kamenem bezpečnosti každé organizace. ESET Mail Security detekuje všechny druhy emailových infiltrací a odvrací hrozbu napadení hned v zárodku - dřív než se dostane do vaší sítě.

Hlavní vlastnosti:

  • Antispam: Tato základní komponenta s vylepšeným oceňovaným jádrem a vylepšeným výkonem filtruje všechny spamové e-maily, takže e-mailové schránky uživatelů nebudou obsahovat žádné nevyžádané nebo nechtěné zprávy.
  • Antimalware: Naše druhá vrstva ochrany zabudovaná do řešení ESET Mail Security zajišťuje detekci podezřelých nebo škodlivých příloh, aby uchránila uživatele před infikováním jejich zařízení.
  • Anti-phishing: Brání uživatelům v přístupu na webové stránky, které jsou známé jako phishingové. E-mailové zprávy mohou také obsahovat odkazy na phishingové webové stránky. Takové e-maily jsou filtrovány.
  • Pravidla: Komplexní systém pravidel v rámci řešení ESET umožňuje správcům manuálně definovat podmínky filtrování e-mailů a akce, které s nimi mají být provedeny.
  • Hybridní kontrola v Office 365: Poskytuje podporu pro firmy, které využívají Microsoft Exchange v hybridním nastavení.
  • Webová karanténa: Uživatelé automaticky dostávají e-maily o spamu umístěném do karantény.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Obnovení
Platnost 2 roky
Typ zákazníka Ostatní
Počet zařízení 10
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold  Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner