Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

ESET HOME Security Essential; licence pro nového uživatele TP, ZTP a ZTP/P; počet licencí 2; platnost 1 rok

antivirus, antispyware, firewall a antispam pro jednotlivé počítače  Více informací...
Výrobce: Eset
645 Kč bez DPH

Vícevrstvé zabezpečení

Antivirus a Antispyware - poskytuje proaktivní ochranu před všemi typy online i offline hrozeb a brání šíření škodlivého kódu.

Pokročilé strojové učení - v produktu již byla technologie strojového učení provozovaná v cloudu. Tato nová proaktivní vrstva běží lokálně, tzn. přímo na zařízení. Dokáže detekovat pokročilý, dosud neznámý malware a „zero day“ hrozby např. ransomware.

Kontrola při nečinnosti systému - efektivně využívá výkon systému tím, že hloubkové kontroly probíhají jen při nečinnosti počítače. Pomáhá najít potenciálně neaktivní hrozby před tím, než poškodí systém.

Exploit Blocker - blokuje hrozby, které se jinak úspěšně vyhýbají detekci. Eliminuje ransomware a malware, který zamyká obrazovku a brání přístupu do systému. Chrání před útoky na webové prohlížeče, PDF čtečky a další aplikace.

Kontrola souborů (cloud) - pomáhá blokovat neznámý malware na základě „chování“ porovnáním s reputačním systémem v cloudu.

Ochrana před útoky pomocí skriptů - detekuje skripty, které se snaží k útoku zneužít Windows PowerShell. Detekuje také škodlivé JavaScriptové útoky v prohlížečích Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer a Microsoft Edge.

Skener systémového registru - prohledává databázi registrů, které může útočník zneužít k nekalé činnosti. Malware tam totiž efektivně může maskovat svou činnost, aniž by cokoli instaloval.

Ochrana proti slovníkovým útokům - blokuje tzv. brute force útoky, což je metoda, kdy se malware snaží uhodnout heslo zkoušením všech kombinací písmen, čísel a symbolů.

Kontrola souborů v průběhu stažení - snižuje čas kontroly tím, že skenuje určité typy souborů, například komprimované archivy, rovnou při stahování.

Ochrana proti ransomware - blokuje speciální druh malware, který „zamyká“ počítač (šifruje data) a požaduje za odemčení (odšifrování) značné finanční částky. Využívá pokročilé techniky detekce založené na chování k ochraně před malwarem, který se snaží poškodit zařízení zašifrováním co největšího počtu souborů, které dokáže najít na místních a síťových discích.

Zvýšení odolnosti proti ransomwaru - do produktu jsme integrovali podporu hardwarové technologie detekce ransomwaru společnosti Intel (Intel® Threat Detection Technology), což nám umožňuje využívat modely strojového učení, které pomáhají s detekcí ransomwaru.

Host-Based Intrusion Prevention System (HIPS) - nabízí lepší nastavení a kontrolu chování systému. Umožňuje definovat pravidla pro systémové registry, procesy, aplikace a soubory a detekuje hrozby na základě chování systému. Využívá nejnovější možnosti trasování ke skenování částí paměti, které mohou být modifikovány sofistikovanými metodami injektáže malwaru.

WMI Skener - detekuje malware, který se může pomocí Windows Management Instrumentation maskovat, shromažďovat přihlašovací údaje a další citlivé informace.

Pokročilá kontrola paměti - blokuje hrozby, které se jinak úspěšně vyhýbají detekci, a eliminuje malware, který zamyká obrazovku a brání přístupu do systému.

UEFI Skener - chrání počítač před útoky již před startem Windows – na systémech s rozhraním UEFI.

Vysoký výkon a intuitivní rozhraní

Nízké systémové nároky - přispívají k vysokému výkonu počítače. Hodí se do jakéhokoli systémového prostředí. Nezatěžuje zbytečně síťový provoz.

Herní režim - v případě používání aplikace na celou obrazovku se program automaticky přepne do tichého režimu. Všechna upozornění o aktualizacích, systémových nebo jiných aktivitách jsou odložena po dobu činnosti celoobrazovkové aplikace (video, fotografie, prezentace, hry).

ESET SysInspector - je moderní diagnostický nástroj, který shromažďuje veškeré kritické informace o počítači potřebné k řešení široké škály potíží.

Bezpečnostní přehled - nabízí měsíční přehled aktivity produktu – počet zablokovaných hrozeb a stránek, počet zachycených spamových zpráv, pokusů o přístup k webové kameře a podobně.

Podpora notebooků - odloží všechna nedůležitá vyskakovací okna, aktualizace a činnosti náročné na systém, aby šetřil systémové prostředky a vy jste mohli zůstat déle online i bez připojení ke zdroji napájení.

Intuitivní uživatelské rozhraní - stav ochrany a často používané akce a nástroje jsou přístupné ze všech obrazovek. Nabízí jednoduché řešení potenciálních potíží.

Snadná aktualizace produktu - nové technologie ochrany je možné instalovat ihned po vydání, což přispívá k vysoké úrovni zabezpečení počítače.

Nastavení pro pokročilé uživatele - detailní nastavení bezpečnosti dle individuálních potřeb. Mimo jiné také umožňuje definovat hloubku kontroly, její čas, velikost skenovaných souborů nebo archivů apod.

Kompletní ochrana

Anti-Phishing - zabraňuje podvodným internetovým stránkám získat citlivá data (uživatelské jméno, heslo k e-mailovým účtům a online bankovnictví, detaily o kreditní kartě atd.). Brání před podstrčením falešných zpráv ze zdánlivě důvěryhodných zdrojů. Chrání vás před homoglyfovými útoky (nahrazování znaků v odkazech znaky, které vypadají podobně, ale ve skutečnosti se liší).

Ochrana bankovnictví a plateb - obsahuje speciální zabezpečený prohlížeč, přes který můžete bezpečně platit online a který umožňuje spustit jakýkoli z podporovaných prohlížečů v zabezpečeném režimu ve výchozím stavu (po jednoduchém nastavení). Automaticky vás chrání při používání internetového bankovnictví a přístupu k webovým kryptopeněženkám. Šifruje komunikaci mezi klávesnicí a prohlížečem pro bezpečnější transakce a upozorní vás, pokud používáte veřejnou Wi-Fi. Chrání vás před keyloggery. Režim "SecureAllBrowsers" se aktivuje automaticky pro všechny kompatibilní prohlížeče.

Strážce sítě - umožňuje otestovat domácí router na různé zranitelnosti, jako jsou slabá hesla nebo neaktuální firmware. Nabízí seznam aktuálně připojených zařízení s vylepšenou detekcí, která vám ukáže, kdo je připojen (název zařízení, IP adresa, MAC adresa atd.). Uživatel je může pro lepší přehlednost řadit do různých kategorií (např. smartphony). Umožňuje zkontrolovat, zda připojená chytrá zařízení neobsahují zranitelnosti, a případně doporučí, jak napravit nalezené problémy. Nabízí možnost označit síť jako Moje síť (pouze pro důvěryhodné sítě).

Ochrana proti zapojení do botnetu - přidaná vrstva zabezpečení, která chrání před botnetovým malwarem - zabraňuje zneužití počítače ke spamovým a síťovým útokům. Využijte nový typ detekce díky síťovým signaturám pro ještě rychlejší blokování škodlivého provozu.

Anti-Theft - tato funkce vám pomůže se zabezpečením a nalezením počítače nebo mobilního telefonu. S pomocí moderních technologií, jako je vyhledávání zařízení podle IP adresy, vzdálená aktivace webové kamery nebo uzamknutí uživatelských účtů, můžete chránit vaše citlivá data i po tom, co zařízení ztratíte nebo vám ho někdo ukradne. Na ESET HOME nebo v mobilní aplikaci potom můžete pohodlně sledovat probíhající aktivity na daném zařízení.

Kontrola výměnných médií a připojovaných zařízení - umožňuje blokovat nebo povolit konkrétní výměnná média, jako jsou CD, DVD, USB a bluetooth zařízení, a tím snižuje riziko neautorizovaného kopírování dat na minimum. Umožňuje blokovat zařízení připojená přes Bluetooth, FireWire a sériové/paralelní porty.

Rodičovská kontrola - program obsahuje již připravené okruhy stránek přístupných dle věku dítěte. Přístup do nastavení rodičovské kontroly a odinstalace je chráněna heslem.

Ochrana webové kamery - monitoruje všechny procesy a aplikace běžící na počítači a upozorní uživatele na nevyžádané použití webové kamery.

Firewall - brání neautorizovaným uživatelům v přístupu na zařízení a zároveň umožňuje nastavit pravidla (povolit/blokovat) příchozí a odchozí komunikace.

Ochrana proti síťovým útokům - navíc k firewallu automaticky chrání počítač před škodlivým síťovým provozem a blokuje hrozby zjištěné na základě nebezpečných vzorců provozu.

Antispam - obsahuje nejmodernější technologie ochrany před spamem.

Systémové požadavky

Operační systémy:
Microsoft Windows 11, 10 nebo vyšší
macOS 11 nebo vyšší
Android 6.0 nebo vyšší

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Nová
Platnost 1 rok
Počet zařízení 2
Typ zákazníka TP, ZTP a ZTP/P
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold  Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner