Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

ESET Gateway Security pro Linux/BSD, obnovení licence ve veřejné správě, počet licencí 35, platnost 3 roky

Kontrola komunikace na Linux serveru  Více informací...
Výrobce: Eset
8 988 Kč bez DPH

ESET Gateway Security kontroluje přenos dat na úrovni HTTP a FTP protokolů a vytváří tak bezpečnostní bariéru před všemi typy hrozeb, jako jsou červy, rootkity, spyware a další internetové infiltrace. Nízká zátěž a vysoká flexibilita řešení zaručují efektivní ochranu pro servery s nepřetržitým provozem.

Hlavní výhody:

Filtrování komunikačních kanálů – kontrola příchozí/odchozí FTP a HTTP komunikace a eliminace hrozeb. Ověřená technologie – ESET Gateway Security využívá ThreatSense® skenovací jádro s proaktivní detekcí světové úrovně. Vysoká stablita a efektivnost – díky vylepšenému daemon modulu a revoluční technice parciálního skenování dat. Jednoduché ovládání – intuitivní webové rozhraní. Menší aktualizační balíčky – optimalizované skenovací jádro snižuje velikost aktualizačních souborů a požadavky na systémové prostředky.

Klíčové funkce:

Podpora pro vzdálenou správu – s nástrojem ESET Remote Administrator je správa síťové bezpečnosti hračkou. SafeSquid Proxy Cache Plug-In – ESET Gateway Security poskytuje antimalware kontrolu na ochranu gateway služeb prostřednictvím SafeSquid Internet Proxy. Předdefinované akce – na základě výsledků skenování. Umožňují například blokování zavirovaného souboru a jeho nahrazení webovou šablonou. Sofistikovaná konfigurace – možnost přizpůsobení jednotlivých parametrů konkrétním uživatelem.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme Kaspersky Gold Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold  Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner