Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Tato položka není momentálně dostupná.

ESET Cyber Security Pro; licence pro nového uživatele; počet licencí 1; platnost 3 roky

antivirus, antispyware, firewall a antispam pro jednotlivé počítače  Více informací...
Výrobce: Eset
2 455 Kč bez DPH

Využijte váš Mac naplno. Na bezpečné prohlížení webových stránek a sdílení souborů na internetu dohlíží personální firewall, zatímco škodlivý kód má pod kontrolou bezpečností modul antivirus a antispyware. O ochranu osobních dat před zneužitím se stará anti-phishingová část programu.

Ochrana před hrozbami na internetu

Chraňte váš Mac nejen před škodlivým kódem, ale také před tím, aby se počítač stal šiřitelem nákazy pro ostatní operační systémy (Windows, Linux). Ověřená detekční technologie NOD32 odstraňuje všechny typy hrozeb, včetně virů, červů a spyware.
Antivirus a Antispyware - eliminuje všechny typy hrozeb, od virů, přes červy po spyware. Umisťuje soubory do výjimek na základě reputace v cloud databázi.
Automatická kontrola výměnných médií - kontroluje zařízení a média ihned po vložení/ připojení do počítače. Nabízí volby: Kontrolovat/ Nekontrolovat/ Nastavit (nastavení)/ Zapamatovat akci.
Kontrola pošty a internetového připojení - kontroluje internetové stránky (HTTP) a poštu (POP3/IMAP) na přítomnost škodlivého kódu.
Multiplatformní ochrana - detekuje a odstraňuje škodlivý kód určený pro všechny hlavní platformy: Windows, Mac a Linux. Zabraňuje tomu, aby se Mac stal šiřitelem nákazy pro ostatní operační systémy.

Ochrana před krádeží identity

Zabraňte hackerům v ukradení a zneužití hesel a bankovních údajů. Chraňte svou virtuální identitu při online nakupování. Zůstaňte v bezpečí při použití veřejného Wi-Fi připojení.
Personální Firewall - umožňuje jednoduše definovat rozdílné profily s různým nastavením. Tři předdefinované profily: Veřejný/ Domácnost/ Práce. Umožňuje nastavit pravidla (povolit/ blokovat) pro příchozí a odchozí komunikace, služby a porty. Povoluje/ blokuje konkrétní počítač ve stejné síti na základě IP adresy, jména a domény. Přidává výjimky z filtrování dle IP adres.
Anti-Phishing - chrání před pokusy o odcizení a zneužití citlivých dat jako jsou uživatelská jména, hesla, údaje o kreditních kartách na podvodných internetových stránkách.
Kontrola výměnných médií - umožňuje zablokovat přístup k výměnným zařízením (CD-ROM, FireWire, USB, mobilní zařízení) a brání neautorizovanému kopírování citlivých dat.

Ochrana sociálních sítí

Pomocí zdarma dostupné aplikace ESET Social Media Scanner si můžete vylepšit zabezpečení profilů na Facebooku a Twitteru. Aplikace vás informuje, jaké informace jsou veřejné pro všechny a poradí, jak zvýšit bezpečnost na sociálních sítích.
Na Facebooku chrání nejen vaši timeline, zprávy a příspěvky, ale také timeline vašich přátel. Podobně na Twitteru má pod kontrolou profil a posty těch, kteří vás sledují.

Bezpečný internet pro děti

Ukažte dětem jen pozitivní stránku používání internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovat více než 20 kategorií internetových stránek s potenciálně nevhodným či nebezpečným obsahem a v případě potřeby takovou stránku manuálně přidat do seznamu
blokovaných stránek. 
Rodičovská kontrola - obsahuje předdefinované profily dítě, dospívající, rodič, které můžete upravit dle vlastních požadavků. Nabízí přehled o navštívených internetových stránkách, kategoriích, čase a datu. Přístup do nastavení je chráněn heslem.

Využijte plný výkon Macu

Pracujte, hrajte a prohlížejte internet bez zpomalení. Podrobné možnosti nastavení bezpečnostních funkcí umožňují delší práci
na baterii bez zbytečných upozornění na akce, které nevyžadují interakci uživatele.
Nízké systémové nároky - přispívají k vysokému výkonu počítače a prodlužují životnost hardwaru.
Prezentační režim - během prezentací, sledování videa nebo jiných aplikací na celou obrazovku se nezobrazují upozornění např. o provedení aktualizace a bezpečnostní úlohy jsou pozastaveny.
Rychlé aktualizace - aktualizační balíčky jsou velice malé, nedochází proto ke zbytečnému zpomalení internetového připojení.

Jednoduchá instalace a nastavení

ESET Cyber Security Pro nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlost. Program běží v tichosti na pozadí a informace o akci se zobrazují, jen když je to nezbytně nutné.
Pokročilé nastavení - zkušeným uživatelům nabízí program detailní nastavení všech parametrů např. čas kontroly nebo velikost kontrolovaných archivů.
Stačí jen kliknout - stav ochrany, často používané akce a nástroje jsou přístupné ze všech obrazovek. Při nalezení bezpečnostního rizika je ihned nabídnuto řešení.
Příjemný design - všechny ovládací prvky programu respektují logiku Mac platforem. Přehlednost umožňuje rychlou orientaci v programových nabídkách. Uživatelské rozhraní bylo speciálně navrženo pro Mac OS X.

Systémové požadavky - macOS 10.12 nebo novější.


Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Nová
Počet zařízení 1
Platnost 3 roky
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold  Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner