Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Tato položka není momentálně dostupná.

ESET Cyber Security; licence pro nového uživatele; počet licencí 3; platnost 3 roky

antivirus a antispyware pro jednotlivé počítače  Více informací...
Výrobce: Eset
7 365 Kč bez DPH

Chraňte své počítače s ESET Cybersecurity, který byl vytvořen přesně pro váš Mac. Autoři škodlivého kódu zjistili, že nechráněný Mac je "skvělým přestupním místem" pro malware zaměřený na jiné operační systémy.

Chraňte svůj online svět - chrání váš počítač před všemi typy malwaru, včetně virů, ransomwaru, červů a spywaru.

Nízké systémové nároky - využijte plný výkon počítače. Hrajte, pracujte a prohlížejte internet bez zpomalení.

Jednoduchá instalace - snadná instalace, obnova i aktualizace. Užijte si přehledné a moderní rozhraní pro nastavení maximální ochrany. Nastavení pro pokročilé uživatele - detailní nastavení bezpečnosti dle individuálních potřeb. Mimo jiné také umožňuje definovat hloubku kontroly, její čas, velikost skenovaných souborů nebo archivů apod.

 • Nastavení pro pokročilé uživatele - detailní nastavení bezpečnosti dle individuálních potřeb. Mimo jiné také umožňuje definovat hloubku kontroly, její čas, velikost skenovaných souborů nebo archivů apod.
 • Intuitivní uživatelské rozhraní - stav ochrany a často používané akce a nástroje jsou přístupné ze všech obrazovek. Nabízí jednoduché řešení potenciálních potíží.
 • Design pro Mac - aplikace má svěží design a standardní rozložení prvků, na jaké jste u Macu zvyklí. Zobrazení podokna nástrojů je vysoce intuitivní a umožňuje rychlou navigaci. Grafické rozhraní jsme navrhli speciálně pro macOS.

Legendární antivirová technologie - produkty ESET chrání počítač před nákazou ransomwarem i ostatními typy malwaru a používá je více než 110 miliónů uživatelů po celém světě.

 • Kontrola výměnných médií - umožňuje blokovat nebo povolit konkrétní výměnná média, jako jsou CD, DVD, USB a bluetooth zařízení, a tím snižuje riziko neautorizovaného kopírování dat na minimum.
 • Anti-Phishing - zabraňuje podvodným internetovým stránkám získat citlivá data (uživatelské jméno, heslo k e-mailovým účtům a online bankovnictví, detaily o kreditní kartě atd.).
 • Antivirus a Antispyware - poskytuje proaktivní ochranu před všemi typy online i offline hrozeb (včetně virů, červů a spywaru) a brání šíření škodlivého kódu. Technologie ESET LiveGrid® rozpoznává bezpečnost souborů na základě cloudové reputační databáze.
 • Webový a e-mailový sken - skenuje webové stránky (HTTP) během jejich prohlížení, kontroluje všechny příchozí e-maily (POP3 / IMAP) a aktivně blokuje nalezené viry a další hrozby.
 • Ochrana napříč platformami - brání šíření malwaru z Macu na koncová zařízení Windows a naopak. Chrání váš Mac, aby se z něj nestala přestupní stanice, ze které by se šířily hrozby na Windows nebo Linux.
 • Automatická kontrola výměnných médií - kontroluje přítomnost malwaru v zařízeních a médiích ihned po jejich připojení nebo vložení. Uživatel má k dispozici následující možnosti: Kontrola, Žádná akce, Nastavení a Zapamatovat tuto akci.

Minimální spotřeba energie - hrajte, pracujte a prohlížejte internet bez zpomalení. Zůstaňte déle online s režimem šetřícím baterii. Při hraní her vás nebudou rušit vyskakovací informační okna.

 • Nízké systémové nároky - udržuje vysoký výkon počítače a prodlužuje životnost hardwaru.
 • Rychlé aktualizace - bezpečnostní aktualizace ESETu jsou malé, automatické a nezpomalují vaše internetové připojení.
 • Prezentační režim - během prezentací, sledování videí nebo jiných činností v režimu na celou obrazovku vás nebudou rušit žádná automaticky otevíraná okna. S cílem dosáhnout maximálního výkonu a rychlosti sítě jsou automaticky otevíraná okna zablokována a plánované bezpečnostní úkoly odloženy na později.

Systémové požadavky - macOS 10.12 nebo novější.

Pro počty licencí neuvedené v ceníku nás kontaktujte emailem.

V případě, že objednáváte obnovení (prodloužení) licence, zadejte číslo Vaší stávající licence v košíku do poznámky k objednávce.

Technické údaje
Typ licence Nová
Počet zařízení 3
Platnost 3 roky
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Eset

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner