Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Bitdefender Internet Security, obnovení licence, platnost 1 rok, počet licencí 1

Komplexní ochrana počítače.  Více informací...
Výrobce: Bitdefender
578 Kč bez DPH

Bitdefender Internet Security je nejlepší internetová bezpečnost dneška.

Je postavena na technologii, která je hodnocena jako PRODUKT ROKU a používá strojové učení tak, aby bojovala proti kybernetickým hrozbám bez narušení výkonnosti Vašeho zařízení. Automaticky dělá ta nejlepší bezpečnostní rozhodnutí za Vás, včetně zabezpečení dat, plateb na internetu a soukromí. Také předchází nedovolenému přístupu k Vašim soukromým informacím pomocí dvou-cestného Firewallu a diskrétně chrání Vaše děti na internetu.

Funkce a vlastnosti:

Kompletní ochrana dat - Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.
Pokročilá ochrana před hrozbami - Technologie behaviorální detekce, která jedná jako další přídavná vrstva ochrany konstantním sledováním aktivit programů a označováním podezřelých aktivit.
Ransomware ochrana - Bitdefender blokuje všechen ransomware, i nový a neznámý. Dokáže ochránit před zašifrováním a požadováním výkupného za vaše osobní data. Můžete si vybrat jaké oblasti chcete ochránit.
FIREWALL - Nový firewall prokazuje vynikající výkon při určování průniků, efektivní filtrování příchozího a odchozího síťového provozu a to i přes Wi-fi sítě.
Využívejte online bankovnictví bez obav - Vytvářejte online platby z unikátního dedikovaného prohlížeče, který zabezpečí Vaše účty před zneužitím. Bitdefender Safepay může nyní automaticky vyplnit údaje platebních karet do platebních polí.
Anti-tracker - Rozšíření Anti-tracker blokuje sledovací mechanismy, které shromažďují vaše data a umožňují tak sledovat veškeré informace na každém Vámi navštíveném webu. Anti-tracker udržuje Vaše data o prohlížení v soukromí a zvyšuje výkon tím, že načítá webové stránky rychleji.
Monitor mikrofonu - Pomůže Vám získat informace o aplikacích, které mají přístup k mikrofonu na Vašem zařízení.
Poradce pro zabezpečení Wi-Fi - Získejte přístup k zabezpečení sítě Wi-Fi a směrovače bez ohledu na to, kde se připojujete.
Záchraný mód - Pokud není možné odstranit některé elektronické hrozby z operačního systému Windows, jako jsou třeba rootkity, počítač je restartován v záchraném módu, kvůli vyčistění a obnově do bezpečného stavu.
Výkonný Anti-phishing - Vyhledává a blokuje stránky vystupující jako důvěryhodná entita, které se snaží ukrást finanční data, jako jsou hesla nebo čísla platebních karet.
Citlivá detekce podvodů - Varuje kdykoliv navštívíte webové stránky, které jsou potencionálně podvodné, jako jsou casina, porno, půjčky peněz a mnoho dalších.
Bezpečné prohlížení. Bezpečnostní značení - Bitdefender zjišťuje, jestli jsou odkazy z výsledků vyhledávání na internetu bezpečné, ještě než na ně vstoupíte. Také blokuje přístup k infikovaným odkazům na které jste již klikli.
Týdenní bezpečnostní zpráva - Bitdefender je vždy aktivní v pozadí, blokuje nový malware a odstraňuje infekce. Každý týden zasíláme přehled všech aktivit.
Diskrétní bezpečnostní widget - Umožňuje Vám sledovat všechny bezpečnostní úkony, rychle a jednoduše označit soubory pro rychlé skenování na viry - přímo z plochy nebo průzkumníka.
Vzdálená správa - Vzdáleně skenujte a napravujte bezpečnostní problémy na všech Vašich zařízeních chráněných Bitdefender a to odkudkoliv s využítím Bitdefender Central v cloudu.
USB čistič - Zbaví jakékoliv vyměnitelné zařízení virů a to ihned v momentě připojení k počítači, takže se nemusíte nadále obávat, že Vás nebo Vaše přátele infikuje virus z USB.
Ochrana na sociálních sítích - Bitdefender blokuje a filtruje specifické hrozby na sociálních sítích skenováním odkazů, které obdržíte od přátel na Facebooku, Twitteru a jiných sociálních sítích, monitoruje vaše nastavení soukromí a mnohem více!
Správce hesel - Bitdefender skladuje Vaše hesla, data platebních karet a jiné citlivé údaje v zabezpečeném trezoru. Automaticky je také vyplňuje, když jsou potřeba a doporuřuje bezpečná hesla.
Rodičovská kontrola - Blokuje nevhodný obsah, zakazuje webové prohlížení, Facebook, online hry a další internetové aktivity v určitém časovém intervalu a upozorňuje, zda se Vaše dítě snaží obejít pravidla. Také monitoruje nepřístupné oblasti a informuje, pokud je dítě tam, kde nemá být a to skrze Android aplikaci.
Antispam - Antispamový modul zabraňuje přijmout nechtěné emaily a nyní plně využívá cloudové technologie.
Bitdefender Photon - Inovativní a exkluzivní technologie, která viditelně vylepšuje rychlost a výkonnost tím, jak se umí adaptovat na Vaše PC a jeho konfiguraci.
Intergrace s cloudem - Bitdefender spouští všechny možné skeny v cloudu a nazaťežuje tím zbytečně hardware Vašeho PC. Pouze datové signatury, Vašich dat, jsou skenovány a žádné soubory nejsou nahrávány a ukládány mimo PC.
Herní, Filmové a Pracovní módy - Bitdefender zajišťuje, že se můžete soustředit pouze na Vaše aktivity. Zjistí jestli hrajete hry, pracujete, nebo se koukáte na film a dočasně eliminuje vyskakovací okna, optimalizuje vizuální nastavení, a pozastaví nepotřebné programy v pozadí.
File Shredder - Zajišťuje, že v PC nezůstávají žádné stopy po smazaných citlivých datech.
Mód baterie - Bitdefender maximalizuje životnost baterie pro notebooky a tablety tím, že optimalizuje systémová nastavení, jako je displej, chlazení systému, aktualizace, Bluetooth.
Bitdefender Autopilot - Autopilot poskytuje bezproblémový provoz tím, že dělá optimální bezpečnostní rozhodnutí za Vás. To znamená - žádná vyskakovací okna, upozornění a potřeby upravovat nastavení.
Rychlé a bezpečné platby - Pokaždé, když platíte na internetu, Bitdefender správce hesel automaticky vkládá platební údaje do formuláře pro platby.
Rychlý sken zranitelností - Pomocí jediného kliknutí dokážete zjistit potenciálně nebezpečný software, chybějící Windows bezpečnostní záplaty a nebezpečná systémová nastavení v počítači.

Systémové požadavky:

OS: Microsoft Windows 7 (SP1), Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10.
CPU: minimálně Intel CORE 2 Duo (2 GHz).
RAM: 2 GB.
HDD: přibližně 2.5 GB místa na pevném disku.

Technické údaje
Typ licence Obnovení
Počet zařízení 1
Platnost 1 rok
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Bitdefender

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold  Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner