Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Tato položka není momentálně dostupná.

AVG Internet Security, licence pro nového uživatele, počet licencí 1, platnost 2 roky

Komplexní ochrana systémů Windows před všemi hrozbami online. Bezpečné použití internetu do 10 uživatelů bez vzdálené správy.  Více informací...
Výrobce: AVG
1 399 Kč bez DPH

Antivirus - pomáhá blokovat a odstraňovat viry, červy a trojské koně a bránit jejich šíření.
Anti-Malware - chrání počítač před malwarem a pomáhá blokovat infikované soubory.
Anti-Rootkit - pomáhá chránit počítač, aby nepadl do rukou hackerů.
Kontrola pošty - odhaluje infikované nebo škodlivé přílohy příchozí pošty, aby nepoškodily váš počítač. Funguje jako doplněk pro e-mailové klienty (například Microsoft Outlook) nebo jako testovací modul pro účty POP3, SMTP a IMAP.
Ochranná cloudová technologie - identifikuje nové hrozby "v cloudu" a předchází jim díky automatickým aktualizacím antivirového softwaru.
Komunitní ochranná síť - okamžitě promění každou novou hrozbu objevenou kterýmkoli členem komunity v ochranu pro všechny. Pomáhá tedy zvyšovat úroveň antivirové ochrany pro celou komunitu uživatelů AVG.
AVG LinkScanner Surf-Shield - technologie inteligentní prevence, která zabraňuje v přístupu k infikovaným nebo nelegálním webovým stránkám. Aktivně kontroluje každou webovou stránku předtím, než na ni vstoupíte, a v případě podezření zabrání jejímu otevření.
Ochrana na sociálních sítích - kontroluje odkazy, k jejichž výměně dochází na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter apod., a chrání tak vás i vaše přátele.
Anti-Spam - zbaví vás spamů a podvodných e-mailů. Díky testování všech vašich e-mailů na přítomnost podezřelého obsahu či kódu je tady jen minimální riziko, že se stanete obětí podvodu.
AVG Online Shield - kontroluje bezpečnost souborů ještě před jejich stažením a chrání vás při výměně souborů v rámci MSN, Yahoo! a ICQ.
Zdokonalený Firewall - blokuje pokusy hackerů o přístup k soukromým datům uloženým ve vašem počítači. Brání malwaru převzít kontrolu nad počítačem a škodit dalším uživatelům. Funguje v kabelových i bezdrátových sítích.
Detekce nákaz v reálném čase - používá v počítači pokročilou umělou inteligenci, s níž proaktivně identifikuje vzorky malwaru, které dosud nebyly objeveny a klasifikovány naším týmem ThreatLabs. Detekce pomocí umělé inteligence je neustále vylepšována pomocí telemetrických dat od našich uživatelů.
Detekce pomocí umělé inteligence - naše cloudová technologie detekce nákaz nově využívá data od ostatních uživatelů a dokáže tak rozpoznat nejnovější varianty malwaru a nákazy v reálném čase.
File Shredder - pokud chcete údaje odstranit opravdu spolehlivě, běžné mazání nemusí být vždy dostatečné. File Shredder smaže data bezpečně pomocí procesu, který zabrání přístupu nebo obnovení další osobou.
Datový sejf - šifruje a ukládá důležité dokumenty, obrázky nebo jakékoli jiné soubory na virtuálním disku s ochranou pomocí hesla v počítači. Pomocí Průzkumníka Windows můžete přenášet soubory do Datového sejfu a poté je otvírat stejně jako z běžného disku.
AVG Identity Protection - analyzuje chování softwaru v reálném čase a určuje, zda je bezpečné. Tato funkce pomáhá chránit před tzv. „zranitelnostmi nultého dne“ a nebezpečnými programy, které by mohly odcizit vaše bankovní hesla, údaje o bankovním účtu a jiné cenné informace.
Anti-Spyware - ochrání vaši identitu před spywarem a adwarem, které sledují osobní informace.
WiFi Guard - pomůže vám vyhnout se nebezpečným přístupovým bodům sítě Wi-Fi využívaným hackery tím, že vás upozorní, když se počítač pokusí připojit k neznámé síti Wi-Fi.
Turbo Scan - významně zkracuje délku testování díky inteligentnější sekvenci celého procesu, která se řídí pořadím, v jakém byly soubory uloženy na disk.
Herní režim - pozastavuje testování a aktualizace během hraní, aby nedocházelo ke zpomalení nebo zamrznutí počítače. Také chrání váš digitální profil před hackery, kteří by mohli chtít ukrást a prodat vaše odměny ve hrách.
Smart Scanner - testuje počítač pouze tehdy, když jej nepoužíváte. Jakmile pohnete myší nebo stisknete klávesu, přepne se do režimu nízké priority. Díky ignorování souborů, které již byly testovány a jsou bezpečné, lze minimalizovat dobu trvání testů.

Technické parametry
Systémové požadavky
PC: Windows 10, 8, 7, Vista, XP SP3, procesor: 1,8 GHz nebo rychlejší, paměť: 512 MB paměti RAM (Windows XP) / 1024 MB paměti RAM, rozlišení obrazovky: nejméně 1024x768 pixelů, místo na disku potřebné pro instalaci: 1600 MB

Poznámka: K instalaci a stahování aktualizací je vyžadováno připojení k internetu.

Technické údaje
Typ licence Nová
Počet zařízení 1
Platnost 2 roky
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce AVG

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold  Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner