Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

AVG Internet Security Business Edition, obnovení licence, počet licencí 3, platnost 3 roky

Komplexní zabezpečení s centralizovanou vzdálenou správou pro podnikové sítě.  Více informací...
Výrobce: AVG
6 456 Kč bez DPH

Síťový antivirus - pomáhá chránit firemní síť před šířením virů, červů a trojských koní.

 • AntiMalware (Rezidentní štít AVG) - pracuje na pozadí a zajišťuje trvalou ochranu pomocí testování systémových souborů. Pomáhá vyhledávat a odstraňovat viry, červy a trojské koně a bránit jim v šíření.
 • AVG Anti-Spyware - pomáhá chránit vaši identitu před spywarem a adwarem, který získává osobní údaje. Dále ochraňuje vaše hesla a čísla platebních karet.
 • AVG Anti-Rootkit - pomáhá odhalovat a odstraňovat nebezpečné rootkity, které skrývají škodlivý software s úmyslem převzít kontrolu nad počítačem.

Pokročilá detekce.

 • Detekce nákaz v reálném čase - cloudová technologie detekce nákaz pomáhá rozpoznat nejnovější varianty malwaru a nákazy v reálném čase.
 • Detekce pomocí umělé inteligence - pokročilá umělá inteligence v počítači proaktivně identifikuje vzorky malwaru, které dosud nebyly objeveny a klasifikovány týmem AVG Threat Labs. Detekce pomocí umělé inteligence je neustále vylepšována pomocí telemetrických dat od uživatelů.

Zabezpečení e-mailového serveru - odesílání a přijímání zpráv bez obav.

 • AVG Email Server Protection - pomáhá chránit váš e-mailový server s Windows před nevyžádanou poštou, malwarem a viry a zkracuje prostoje vás i vašeho týmu.
 • AVG Anti-Spam - chrání vás, vaše osobní údaje a firemní data před podvodníky a spammery pomocí testování e-mailů na přítomnost podezřelého kódu.
 • Kontrola pošty AVG - Pomáhá zjišťovat infikované přílohy příchozí pošty ještě předtím, než dostanou šanci poškodit nebo zpomalit vaše počítače. Také funguje jako doplněk pro e-mailové klienty (například Microsoft Outlook) a jako testovací modul pro účty využívající protokoly POP3, SMTP a IMAP.

Ochrana online - pomáhá zaměstnancům pracovat a prohlížet internet bez obav.

 • AVG LinkScanner Surf-Shield - aktivně prověřuje každou webovou stránku těsně před tím, než na ni přejdete, a zjistí-li cokoli podezřelého, zobrazí varování.
 • AVG Online Shield - cloudová detekce dokáže ještě rychleji rozpoznat nebezpečné stahované soubory a ochránit vás před nimi.

Firewall - Vaše první obranná linie.

 • AVG Business Firewall - pomáhá bránit hackerům v pokusech o přístup k datům uloženým v zařízeních a síti. Dále pomáhá předcházet pokusům malwaru o ovládnutí stolních počítačů a notebooků a funguje v kabelových i bezdrátových sítích.

Smart Scanner - NOVÉ testovací jádro AVG zrychluje testování a umožňuje pracovat efektivněji.

 • Testovací jádro AVG - momentálně nejpokročilejší algoritmus zkracuje dobu testování, takže můžete pracovat rychleji a efektivněji.
 • AVG Smart Scanner - funkce Smart Scanner testuje zařízení jen tehdy, když je nepoužíváte, a nijak vás neomezuje. Tím vám šetří čas a umožňuje soustředit se na práci. Ve snaze zkrátit dobu testování na minimum se nezabývá soubory, které již bezpečnostním testováním úspěšně prošly a jsou bezpečné.
 • Tichý režim AVG - toto zvláštní nastavení přináší zaměstnancům a správcům IT další možnosti řízení, jelikož umožňuje deaktivovat nepotřebná oznámení.

Ochrana osobních údajů - pomáhá chránit soukromí firmy a osobní údaje zaměstnanců.

 • File Shredder - pokud chcete informace odstranit opravdu spolehlivě, běžné smazání nemusí být vždy dostatečné. File Shredder bezpečně maže data a znemožňuje jejich neúmyslné obnovení.
 • Datový sejf - šifruje a ukládá důležité dokumenty a jakékoli jiné soubory na virtuálním disku s ochranou pomocí hesla v počítači. Pomocí Průzkumníka Windows můžete přenášet soubory do Datového sejfu a poté je otvírat stejně jako z běžného disku.
 • AVG WiFi Guard - pomáhá vám vyhnout se nebezpečným přístupovým bodům Wi-Fi využívaným hackery tím, že vás upozorní, když se počítač pokusí připojit k neznámé veřejné či soukromé síti Wi-Fi.

Zabezpečení souborového serveru - pomáhá chránit souborový server s Windows před hackery, malwarem a viry.

 • AVG File Server Protection - chraňte svoji pověst spolehlivého obchodního partnera. Zajistěte, aby se všemi zákaznickými daty bylo nakládáno důvěrně a všechny transakce online byly lépe zabezpečeny.
 • AVG Self-Defense - další funkce zabezpečení, jež zajišťuje ochranu před útoky malwaru, který se snaží pozměnit, přejmenovat nebo smazat soubory AVG.

Vzdálená správa - rychlejší a efektivnější ovládání z jednoho místa.

 • Vzdálená správa AVG - funkce vzdálené správy umožňují správci instalovat, aktualizovat a konfigurovat AVG na dálku v různých počítačích a v celé síti z jednoho místa. AVG se navíc samo aktualizuje, takže si můžete být jistí, že je vaše firma chráněna před nejnovějšími hrozbami.

Systémové požadavky:

Operační systém Windows:       

 • Windows 7 (Service Pack 1), 8, 8.1, 10 (kromě edic Mobile a IoT Core), 11 – x64, x86 (kromě Windows v režimu S a Windows na zařízeních s procesorem ARM)        

Servery:           

 • Windows Server (64bitová verze) 2022, 2019 (kromě edice Server Core), 2016, 2012, 2008 R2 (nejnovější Service Pack), Small Business Server 2011, Microsoft Exchange Server (64bitová verze) 2019, 2016, 2013, 2010 (Service Pack 2), Microsoft SharePoint Services 3.0 a Microsoft SharePoint Server 2010 nebo vyšší            

Hardware:       

 • Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 s podporou instrukcí SSE2, 256 MB paměti RAM nebo více a 2 GB volného místa na pevném disku        

Webové prohlížeče           

 • Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome
Technické údaje
Typ licence Obnovení
Počet zařízení 3
Platnost 3 roky
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce AVG

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner