Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

AVG File Server Edition, obnovení licence, počet licencí 20, platnost 3 roky

Základní zabezpečení s centralizovanou vzdálenou správou pro souborové servery.  Více informací...
Výrobce: AVG
8 595 Kč bez DPH

Zabezpečení souborového serveru - pomáhá chránit souborový server s Windows před hackery, malwarem a viry.

 • Zabezpečení AVG pro souborový server s Windows - chraňte svoji pověst spolehlivého obchodního partnera. Zajistěte, aby se všemi zákaznickými daty bylo nakládáno důvěrně a všechny transakce online byly lépe zabezpečeny.
 • AVG AntiVirus - pomáhá blokovat a odstraňovat viry, červy a trojské koně a bránit jejich šíření.
 • AVG Self-Defense - další funkce zabezpečení, jež zajišťuje ochranu před útoky malwaru, který se snaží pozměnit, přejmenovat nebo smazat soubory AVG.
 • AVG Anti-Spyware - pomáhá chránit a ukrývat vaši identitu před spywarem a adwarem, který získává osobní údaje. Dále ochraňuje vaše hesla a čísla platebních karet.
 • AVG Anti-Rootkit - pomáhá odhalovat a odstraňovat nebezpečné rootkity, které skrývají škodlivý software s úmyslem převzít kontrolu nad počítačem.

Smart Scanner - NOVÉ testovací jádro AVG zrychluje testování a umožňuje pracovat efektivněji.

 • Testovací jádro AVG - náš momentálně nejpokročilejší algoritmus zkracuje dobu testování, takže můžete pracovat rychleji a efektivněji.
 • AVG Smart Scanner - funkce Smart Scanner testuje zařízení jen tehdy, když je nepoužíváte, a nijak vás neomezuje. Tím vám šetří čas a umožňuje soustředit se na práci. Ve snaze zkrátit dobu testování na minimum se nezabývá soubory, které již bezpečnostním testováním úspěšně prošly a jsou bezpečné.
 • Tichý režim AVG - Toto nastavení přináší zaměstnancům a správcům IT další možnosti řízení, jelikož umožňuje deaktivovat nepotřebná oznámení.

Vzdálená správa - rychlejší a efektivnější ovládání z jednoho místa. Funkce vzdálené správy umožňují správci instalovat, aktualizovat a konfigurovat AVG na dálku v různých počítačích a v celé síti z jednoho místa. AVG se navíc samo aktualizuje, takže si můžete být jistí, že je vaše firma chráněna před nejnovějšími hrozbami.

Systémové požadavky:

 • Minimální hardware - procesor (CPU): 1,5 GHz, Paměť (RAM): 512 MB, Místo na disku (HDD): 1400 MB.
 • Operační systémy - MS Windows Server 2003 (32/64bitový), MS Windows Server 2008 (32/64bitový), MS Windows Server 2008 R2 (32/64bitový), MS Windows SBS 2011 Standard, MS Windows Server 2012 (32/64bitový), MS Windows Server 2012 R2 (32/64bitový).
 • Aplikace - MS SharePoint Services 2.0/3.0, MS SharePoint Server 2003/2007, MS SharePoint Server 2010
Technické údaje
Typ licence Obnovení
Platnost 3 roky
Typ zákazníka Ostatní
Počet zařízení 20
Výrobce AVG

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner