Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Tato položka není momentálně dostupná.

AVG Antivirus PRO pro mobily SMB, licence pro nového uživatele, počet licencí 25, platnost 1 rok

Ochrana a výkon mobilních zařízení pro Android platformu.  Více informací...
Výrobce: AVG
Volat pro zjištění ceny

Testování aplikací - pomáhá blokovat a odstraňovat viry, červy a trojské koně a bránit jejich šíření.

Testování souborů - testuje telefon a umožňuje z něj jednoduše odstranit viry, takže vaše kontakty, zprávy SMS, hudba a videa zůstanou v bezpečí. Test lze provádět ručně, případně můžete naplánovat automatické každodenní či každotýdenní testy.

Testování nastavení - kontroluje nastavení zabezpečení a radí, jak maximálně ochránit telefon.

Bezpečné procházení internetu - kontroluje webové stránky v reálném čase ještě předtím, než se otevřou. Chrání vás pokaždé, když kliknete na odkaz nebo zadáte webovou adresu přímo ve webovém prohlížeči. Pokud zjistí něco podezřelého, zabrání vám v návštěvě dotyčné stránky.

Vyhledávač polohy telefonu - umožňuje na dálku zjistit polohu telefonu s využitím satelitů GPS na Google Maps pomocí naší online služby ochrany proti krádeži. Také můžete v telefonu spustit maximálně hlasitý alarm, který vám jej pomůže snadno najít, i když je hlasitost vyzvánění ztlumená.

Zablokování telefonu - zabrání ostatním lidem v přístupu do telefonu a zamkne jej na dálku odesláním zprávy SMS nebo pomocí naší online služby ochrany proti krádeži. Dále umožňuje vytvořit odemykací obrazovku se sděleními obsahujícími vaše kontaktní údaje a usnadnit tak vrácení přístroje.

Fotopast - pokud naše služba ochrany proti krádeži zaznamená 3 neúspěšné pokusy o odemčení telefonu, pořídí fotografii dotyčné osoby pomocí předního fotoaparátu a zašle vám ji e-mailem společně s upozorněním na pokus o přístup do telefonu.

Vzdálené smazání - pokud telefon ztratíte, můžete ochránit své osobní údaje tím, že z něj na dálku vymažete všechna data v úložišti, e-maily, kontakty, fotografie, textové zprávy a data na kartě SD. Stačí k tomu jednoduchý příkaz z naší online služby ochrany proti krádeži.

Zámek zařízení - zabrání ostatním v použití ukradeného telefonu tím, že jej uzamkne, pokud v něm někdo vymění kartu SIM.

Nástroj k blokování hovorů a zpráv SMS
- filtruje a blokuje nevyžádané hovory a zprávy SMS a varuje vás před podezřelými přijatými zprávami.

Zámek aplikací
- umožňuje zamknout konkrétní aplikace a omezit okruh jejich uživatelů, čímž ochrání vaše osobní údaje. Upozorňuje na nutnost uzamčení citlivých aplikací, které nainstalujete, pomocí hesla.

Nástroj pro ukončování úloh
- vypíná aplikace, které zpomalují zařízení.

Spotřeba energie
- umožňuje najít a zastavit aplikace, které zkracují výdrž baterie zařízení.

Přenesená data
- sledujte využití mobilních datových přenosů v síti 3G/4G prostřednictvím oznámení, která obdržíte, jakmile se přiblížíte k limitu objemu přenesených dat za měsíc.

Využití úložiště
- odinstalujte aplikace, které podle vás využívají příliš místa na disku, a uvolněte tak v zařízení další prostor.

Záloha aplikací
- záloha aplikací umožňuje zálohovat všechny aplikace na kartu SD, takže nikdy nepřijdete o své oblíbené hry, nástroje nebo kanály.

Technické údaje
Typ licence Nová
Platnost 1 rok
Typ zákazníka Ostatní
Počet zařízení 25
Výrobce AVG

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold  Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner