Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

AVG Anti-Virus Business Edition, licence pro nového uživatele, počet licencí 25, platnost 2 roky

Základní zabezpečení s centralizovanou vzdálenou správou pro podnikové sítě.  Více informací...
Výrobce: AVG
31 459 Kč bez DPH

Síťový antivirus - pomáhá chránit firemní síť před šířením virů, červů a trojských koní.

 • AntiMalware (Rezidentní štít AVG) - pracuje na pozadí a zajišťuje trvalou ochranu pomocí testování systémových souborů. Pomáhá vyhledávat a odstraňovat viry, červy a trojské koně a bránit jim v šíření.
 • AVG Anti-Spyware - pomáhá chránit vaši identitu před spywarem a adwarem, který získává osobní údaje. Dále ochraňuje vaše hesla a čísla platebních karet.
 • AVG Anti-Rootkit - pomáhá odhalovat a odstraňovat nebezpečné rootkity, které skrývají škodlivý software s úmyslem převzít kontrolu nad počítačem.

Pokročilá detekce.

 • Detekce nákaz v reálném čase - cloudová technologie detekce nákaz pomáhá rozpoznat nejnovější varianty malwaru a nákazy v reálném čase.
 • Detekce pomocí umělé inteligence - pokročilá umělá inteligence v počítači proaktivně identifikuje vzorky malwaru, které dosud nebyly objeveny a klasifikovány týmem AVG Threat Labs. Detekce pomocí umělé inteligence je neustále vylepšována pomocí telemetrických dat od uživatelů.

Ochrana online - pomáhá zaměstnancům pracovat a prohlížet internet bez obav.

 • AVG LinkScanner Surf-Shield - aktivně prověřuje každou webovou stránku těsně před tím, než na ni přejdete, a zjistí-li cokoli podezřelého, zobrazí varování.
 • AVG Online Shield - cloudová detekce dokáže ještě rychleji rozpoznat nebezpečné stahované soubory a ochránit vás před nimi.

Firewall - Vaše první obranná linie.

 • AVG Business Firewall - pomáhá bránit hackerům v pokusech o přístup k datům uloženým v zařízeních a síti. Dále pomáhá předcházet pokusům malwaru o ovládnutí stolních počítačů a notebooků a funguje v kabelových i bezdrátových sítích.

Smart Scanner - NOVÉ testovací jádro AVG zrychluje testování a umožňuje pracovat efektivněji.

 • Testovací jádro AVG - momentálně nejpokročilejší algoritmus zkracuje dobu testování, takže můžete pracovat rychleji a efektivněji.
 • AVG Smart Scanner - funkce Smart Scanner testuje zařízení jen tehdy, když je nepoužíváte, a nijak vás neomezuje. Tím vám šetří čas a umožňuje soustředit se na práci. Ve snaze zkrátit dobu testování na minimum se nezabývá soubory, které již bezpečnostním testováním úspěšně prošly a jsou bezpečné.
 • Tichý režim AVG - toto zvláštní nastavení přináší zaměstnancům a správcům IT další možnosti řízení, jelikož umožňuje deaktivovat nepotřebná oznámení.

Ochrana osobních údajů - pomáhá chránit soukromí firmy a osobní údaje zaměstnanců.

 • File Shredder - pokud chcete informace odstranit opravdu spolehlivě, běžné smazání nemusí být vždy dostatečné. File Shredder bezpečně maže data a znemožňuje jejich neúmyslné obnovení.
 • Datový sejf - šifruje a ukládá důležité dokumenty a jakékoli jiné soubory na virtuálním disku s ochranou pomocí hesla v počítači. Pomocí Průzkumníka Windows můžete přenášet soubory do Datového sejfu a poté je otvírat stejně jako z běžného disku.
 • AVG WiFi Guard - pomáhá vám vyhnout se nebezpečným přístupovým bodům Wi-Fi využívaným hackery tím, že vás upozorní, když se počítač pokusí připojit k neznámé veřejné či soukromé síti Wi-Fi.

Zabezpečení souborového serveru - pomáhá chránit souborový server s Windows před hackery, malwarem a viry.

 • AVG File Server Protection - chraňte svoji pověst spolehlivého obchodního partnera. Zajistěte, aby se všemi zákaznickými daty bylo nakládáno důvěrně a všechny transakce online byly lépe zabezpečeny.
 • AVG Self-Defense - další funkce zabezpečení, jež zajišťuje ochranu před útoky malwaru, který se snaží pozměnit, přejmenovat nebo smazat soubory AVG.

Vzdálená správa - rychlejší a efektivnější ovládání z jednoho místa.

 • Vzdálená správa AVG - funkce vzdálené správy umožňují správci instalovat, aktualizovat a konfigurovat AVG na dálku v různých počítačích a v celé síti z jednoho místa. AVG se navíc samo aktualizuje, takže si můžete být jistí, že je vaše firma chráněna před nejnovějšími hrozbami.

Systémové požadavky:

 • Minimální hardware - procesor (CPU): 1,8 GHz, Paměť (RAM): 1 GB, Místo na disku (HDD): 1 600 MB.
 • Operační systém - MS Windows 10 (32/64bitový), MS Windows 8.1 (32/64bitový), MS Windows 8 (32/64bitový), MS Windows XP (32/64bitový SP3), MS Windows Vista (32/64bitový), MS Windows 7 (32/64bitový), MS Windows Server 2003 (32/64bitový), MS Windows Server 2008 (32/64bitový), MS Windows Server 2008 R2 (32/64bitový), MS Windows SBS 2011 Standard, MS Windows Server 2012 (32/64bitový), MS Windows Server 2012 R2 (32/64bitový).
 • Aplikace - MS SharePoint Services 2.0/3.0, MS SharePoint Server 2003/2007
 • Webové prohlížeče - Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome
Technické údaje
Typ licence Nová
Platnost 2 roky
Typ zákazníka Ostatní
Počet zařízení 25
Výrobce AVG

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner