Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

Tato položka není momentálně dostupná.

Avast Internet Security 2019, licence pro nového uživatele, platnost 2 roky, počet licencí 1

Antivir, antispyware, antispam a firewall  Více informací...
Výrobce: Avast
1 769 Kč bez DPH

Ochrání vás před krádeží identity, podvodnými emaily, napadenými stránkami a dalšími hrozbami. Avast Internet Security s aktualizací Nitro přináší nejbezpečnější prohlížeč na světě. Funkce Ad Blocker blokuje obtěžující reklamy. Stahovač videí vám umožní sledovat vaše oblíbené pořady i bez připojení k Internetu. Platební režim izoluje váš prohlížeč a všechny prohlížené stránky, takže hackeři nebudou moci sledovat vaše kroky. Výkonný, rychlý a jednoduchý. Náš bezplatný antivirus se dokáže vypořádat s každou nástrahou na Internetu.

Jedinečné funkce

 • Cybercapture - tato patentovaná technologie zachycuje a analyzuje neznámé soubory. Tím vás ochrání před dosud neobjevenými hrozbami. Potenciálně nebezpečné soubory jsou odesílány do naší Virové laboratoře Avast, kde je naši experti v reálném čase důkladně analyzují. Pokud jsou nebezpečné, uloží je do karantény.
 • Prohlížeč Safezone - je nejbezpečnější prohlížeč na světě s důrazem na pohodlné prohlížení internetových stránek. Platební režim zabezpečí vaše nákupy a platební operace. Ad Blocker blokuje nepříjemné reklamy a Stahovač videí vám umožní sledovat vaše oblíbené pořady i bez připojení k Internetu.
 • Zabezpečení domácí sítě - vylepšená ochrana pro všechna zařízení ve vaší domácí síti. Aktualizace Avast Nitro odhaluje nové typy zranitelností routerů a modemů. Ochrání tak vaše Wi-Fi kamery, chytré televizory, tiskárny, síťové disky a další zařízení ve vaší síti.
 • Hesla Avast - ukládáte si hesla do vašeho prohlížeče nebo opakovaně používáte stejná hesla pro různé služby? To není moc bezpečné. Náš nový správce hesel - Hesla Avast - vytvoří jedinečná a neprolomitelná hesla pro všechny vaše účty. Vám pak stačí zapamatovat si pouze jediné.
 • Kontrola HTTPS - vylepšená technologie WebShield umožní nalézt malware a další hrozby dokonce i na stránkách zabezpečených protokolem HTTPS. Můžete povolit stránky a certifikáty vaší banky, takže kontrola nezpomalí jejich načítání.
 • Čištění prohlížečů - proč by měl mít kdokoli možnost měnit nastavení vašeho poskytovatele vyhledávání? Čištění prohlížečů odstraní doplňky se špatnou reputací a nežádoucí panely nástrojů. Můžete tak obnovit vaše oblíbené nastavení.
 • Ochrana DNS - neautorizovaná změna DNS záznamů je realitou – a hackeři vědí, jak ji využít. Je snadné omylem zadat všechny své přihlašovací údaje falešných stránek, které vypadají úplně stejně jako stránky vaší banky. Funkce Bezpečné DNS šifruje spojení mezi vaším PC a naším DNS serverem, takže se nemusíte obávat falešných stránek.

Výkonná ochrana

 • 230 milionů uživatelů - protože Avast antivirus po celém světě používá více než 230 milionů uživatelů, dokážeme rychle odhalit nové typy malware a zabránit tak jejich šíření hned v zárodku. Naše datacentra využívají pro detekci těch nejchytřejší virů techniky umělé inteligence. Abychom zajistili vaše bezpečí, nalezené hrozby pro jistotu několikrát prověříme.
 • Antivirus a anti-malware - pro zajištění vaší bezpečnosti neustále zdokonalujeme detekční schopnosti nejoblíbenějšího antiviru a antimalware na světě. Několikrát za hodinu vydáváme drobné bezpečnostní aktualizace o velikosti textové zprávy. Tím dokážeme udržet vaši virovou databázi neustále aktuální.
 • Sandbox - stahujete občas soubory z neznámých stránek? Sandbox vám umožní spouštět aplikace, sledovat videa nebo prohlížet webové stránky v izolovaném prostředí, takže se nemusíte obávat poškození vašeho počítače. Pokud je stažený soubor v pořádku, můžete jej bez obav přesunout do svého PC. V opačném případě je váš počítač v bezpečí a nic jste neriskovali.
 • Firewall - zabrání hackerům získat neoprávněný přístup k vašemu počítači. Tichý fi rewall od Avastu pracuje tak, že na pozadí fi ltruje data, která proudí do vašeho počítače, a izoluje podezřelé aktivity.

Větší pohodlí

 • Celkový test - jedním kliknutím otestuje všechny hrozby. Celkový test zkontroluje stav vašeho počítače, vyhledá zastaralý software a zároveň vás ujistí, že ve vaší síti nejsou skryté žádné síťové hrozby, malware nebo viry. Je to nejjednodušší způsob ochrany.
 • Software updater - hackeři rádi využívají zranitelností v zastaralém software. Software Updater vám oznámí jakmile se objeví nová aktualizace vámi používaného software. Můžete tak rychle opravit případné zranitelnost ještě předtím, než je hackeři stihnout zneužít.

Další funkce

 • Integrace s portálem My Avast - všechna vaše chráněná zařízení naleznete na jediném přehledném místě. Můžete spravovat všechna vaše zařízení přímo v konzoli programu Avast.
 • Volitelná funkce ANTI-SPAM - výkoný spamový a phishingový fi ltr zbaví vaši emailovou schránku virů a nevyžádané pošty. Funguje jako zásuvný modul do programu Microsoft Outlook nebo jako proxy server pro ostatní emailové klienty s protokolem POP3/IMAP4.

Systémové požadavky

 • Podporované operační systémy:
  Windows 10, 8.1, 8 nebo 7 (jakákoli 32- nebo 64bitová verze mimo edice Starter a RT).
 • Minimální technické požadavky:
  1 GB RAM a 2 GB místa na pevném disku.
Technické údaje
Typ licence Nová
Počet zařízení 1
Platnost 2 roky
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce Avast

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme Kaspersky Gold Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner